nasil i dropshippers kullanarak ebay bir servet yapti … ve sonra tüm kayip

Benim adim Kevin ve ben 24 yasindayim. Bu 2001 yaz aylarinda, sadece her seyi kaybetmek ve dolar borcu 4.000 ‘e sonuna kadar ebay dropshipped mal satan 40.000 $ yapilan nasil gerçek bir hikaye. Yaptigim ayni hatalari yapmaktan kendinizi önlemek için benim uyarici bir hikaye okuyun.

Ben ilk eBay satis cep telefonu aksesuarlari ve bu bir degil-öylesine-karli is basladi biraz sonra 2001 Haziran ayinda geri dropshipping hakkinda ögrendim. Ben is bir kar yöntemi tüm olarak dropshipping gördüm. Eger nakliye için ödeme yok. Bu envanter için ödemezsiniz. Bu temelde sadece eBay gibi açik artirma sitelerinde ürünün reklamini, emir almak, para toplamak ve kar gibi kendiniz için kalan tutarlar tutmak dropshipper her öge için miktar ödeme. Simdi dogru kisi ile ugrasirken sadece o kadar kolay oldugunu biliyoruz.

Ilk Chris adinda bir adamla dropshipping basladi. Ben eBay Nike Air Jordan satiyordu. Ben Jordan eBay gerçek popüler oldugunu gördüm ve insanlar onlar için büyük miktarlarda ödeme. Bazi çift 1000 $ + için gitmek gördüm. Chris bana sadece 67 $ çift ücret. Yani, temelde sadece fiyat iki katina $ ve 134 a çift için eBay onlari satti. Ben bana $ 1.340 kar veren bir hafta içinde ayakkabi yaklasik 20 çift satti. 19 yasina geldiginde bir hafta dolar 1.000 ‘den fazla elde oldukça nadir oldugu için aniden vardi basari ile mutlu oldu. Yani, ben bir sekilde daha fazla para kazanmak diye sekilde daha ihaleleri koyarak baslamak istedim. Ne yazik ki, bu Chris güvenilmez olunca oldugunu. O benim e-posta herhangi bir iade asla ve tekrar online var hiç. Ayrica, o sadece ben 20 siparislerin yarisini sevk etmisti. Yani, ben ellerimi bazi mutsuz müsterilere sahip basladi önce hizli bir degisimi gerekli karar verdi.

Bu artik dropshipper 2. bana getirdi. Ben durum hakkinda adam konustum ve o bunu ele almak mümkün olacagini söyledi. Ben biraktigi kalan 10 siparis için ona ödenen ve o benim müsterilerine ayakkabilarini sevk. Ben o benim önceki dropshipper de biraktigi yerden saga aldi ve is hallettim gerçegi saygi. Yani, bu adam is ile ilgili tüm oldugunu kabul ve bir çok güvenilir ve mesru dropshipper oldu. Yani, daha fazla simdi satin ihaleleri koymak basladi ve bu ayakkabilari daha hizli Ben ihale için onlari koymak daha satiyorsaniz. Bu inanilmaz bir parçasidir. Ben 4 gün bir konuda 250 çift ayakkabi satmisti. Ben 4 gün 40.000 dolari asan toplanmistir. Bu $ 10,000 gün! O zaman sadece 19 oldu özellikle de bu bana bir saskinlik olarak geldi. Ben sadece 4 gün bir konuda bazi insanlarin yillik maas yaptik. Küçük ben kafamin üzerinde oldugunu da bilmiyordu. Ben biraz fazla açgözlü var ve henüz bile benim degildi para gösteris basladi, giysi, ayakkabi satin alma, ve hatta yeni bir araba pesinat 1.000 $ koydu. Benim dropshipper Sadece o degil, tüm yanlis boyut ve renkleri yanlis bir sey kapali sevk oldugunu ögrenmek için benim ilk 30 siparis sevk edilir. Yani, sikayet müsterilerinin çok vardi. Hatta bazilari PayPal hesabima erisimi sinirlamak için neden sikayet PayPal dogru gitti. Yani, simdi ben kapali sevk gereken emir ve 200 kesinlikle hiçbir erisim vardi benim PayPal hesabina 40.000 $ üzerinde oturma vardi. Yani, benim tek seçenek geri sonraki ikilem bana getirdi düzenli ayakta, benim PayPal hesabi almak için geri herkes paralarini iade oldu …

Ben tutmak benim olacagini düsündüm 40.000 $ yaklasik 4.000 $ geçirdi. Simdi, benim Paypal denge $ 4,000 negatif ve PayPal para almak için yasal islem almadan önce bu 4000 $ hizli ile gelip gerekli. Bana bu karmasadan kurtulmak için tek yolu bu karmasa içine beni ayni arada oldugunu düsündüm. Bu dropshipper 3. bana getirdi budur.

Ben Jarell adinda bir adam üzerine tökezledi. Bu kadar genç biri için çok fazla çünkü ben 4,000 dolar telafi etmek ve sonra onu çikar derim Jordan yeterli çiftleri satmaya karar verdim yasal bir is web sitesi üzerinden buldum. Her sey düzgün gitti ve ben kiz arkadasimin PayPal hesabinizi kullanarak 4,000 dolar yapmak mümkün oldu. Ne yazik ki, daha sonra PayPal onu hesabina sinirli erisimi de bana baglantili oldugunu bulmak. Simdi ben hiçbir sekilde benim geç ödeyebileceginiz 15 emir vardi çünkü bu daha sonra bana agirlastirilmis. Ben müsterilere sevk olsaydi bu is için çok kötü oldu daha sikayet ve negatif geri besleme getirecek. Sonra oldugunu, bu simdi.

Gez dropshipping ile benim tüm deneyim inceledikten sonra, ben yapmis oldugu hatalar tüm fark etti. Dropshippers ile çalisma içine bakiyor herkes için, yakin ilgi lütfen.

1. Sizin için mal dropshipping olacak biriyle is girmeden önce, gerçekten iyi kisi tanimak emin olun. Içgüdüsel olarak gitmeyin. Bir sey baslamadan önce kisi ile birkaç converstations var. Acil iletisim için dropshipper temas tüm yöntemleri toplayin.

2. Sana dropshipper müsterilerinize mal gemi olan baslamak degil öneririz. Kendiniz için mal bazi Siparis ve isine gitmeden önce iyice inceleyin. Ben onlar otantik kalite vardi benim dropshipper tarafindan söylendi Jordan korkunç kalite oldugunu belirten kizgin müsteri e-postalari alma için basladi.

3. Sen çignemek daha fazla isirmak yok. Daha önce belirtildigi gibi, ben 4 gün içinde ayakkabi 250 çift satti. Bu 4 gün içinde, ben de endise okul oldugunu basa sadece bir kisi için neredeyse imkansizdir 600-700 hakkinda e-posta ile ugrasmak zorunda kaldi. Sabir basarinin anahtaridir.

Bunlar dropshipping ile ilgili yaptigi hatalar azdi. Ben hatalarimi ödemek için bir fiyat vardi. Ben PayPal ile $ 4,000 borçlu ve ben ödemek için yaz aylarinda çalisma sona erdi bir 2000 $ eBay faturasi vardi. Bu yazili olarak amacim önlemler ve saglanan ipuçlari kullanmak için bir dropshipper ile is girmeden dikkate herkes içindir. Ben de her zaman böyle degildir dropshipping, ile ilgili kötü bir deneyim olmasina ragmen söylemek istiyorum. Ben dropshipping basarili ve kapali zengin olmak bazi insanlar oldugunu biliyorum.

Ben bu sektörde benim yolculuk baslamasindan bu yana bes yil geçti. Sonunda o yaz benim borçlarinin tüm kapali ödeme yapti ve orada scammers insanlari egitmek ve bilgilendirmek benim görevim pusu bekleyen yapmis deneyimsiz ve naif. Ben yaptim deneyimi ile gitmek herkesten istemiyorum çünkü ben bu makale yazdi. Ben umutsuz ve beni depresif duygu birakti bir tuzaga düsen aci geldigi zamanlar olurdu. Söylemeye gerek yok, benim ruh-kirma hatalarindan ders ve simdi ebay iyi bir yasam satis yapmak var.