ne gerçekten bir is

Bu çok basit bir soru gibi geliyor. Gerçekten bir is? Simdi çogu insan tam bir is ne oldugunu anlamak oldugunu düsünüyorum ama korkunç bir sey aslinda yok olmasidir.

Bir is sadece isletme sahibi bir kar yapar pazar yerinde bir sorun için bir çözümdür. Bu budur.

Birisi bir is baslatmak için orada gider ne olur görmek genellikle ilk bir ürün veya hizmetin bir tür olmasidir. Bu ürün veya hizmet dünyanin nedeniyle bir sorun disinda olusturulan veya tasarlanmistir edilir.

Sadece bir dakika McDonalds bakin. McDonalds ilk pazar yeri yil ve yil önce geldi, onlar orada en iyi restorani olmayi hedefleyen degildi. Hayir, ne yaptiklarini insanlarin hizli bir sekilde gida alabilir ucuz bir sekilde olmak istedigini oldu. McDonalds en lezzetlisini yemek olmayi amaçlayan olmamisti ama ucuz ve hizli olmayi hedefledik.

Bu insanlar o zamanlar ariyorlardi tam olarak budur. McDonalds var gerçekten tek olanlardan biri oldugu için ne yaptigini McDonalds ile rekabet edebilecek çok az sayida restoran vardi. Onlar pazar yerinde bir sorun bulmustu ve bir çözüm yaratti.

Size hakkinda konusmak istiyorum ne is ayni olursa olsun. Insanlar bir ihtiyaç var ve bir kar elde nereye kadar kimse çözüm etrafinda bir is olusturur. Bu yüzden is çok yapar emin olun.