online alisveris Hindistan – Hindistan `da online en iyi n ucuz saglik ürünleri satin

Online alisveris bile markali ürün ve aksi takdirde daha büyük bir harcama zorunda kalacagini hizmetleri ucuz, kesme fiyatlar sunuyor. Homeshop18 saglik ve kisisel bakim ürünleri büyük indirim sunuyor. Saglik ürünleri mevcut bazi detayi asagidaki bir göz atin.

(1). renk çubugu – 7 adet yüz makyaj seti

Bu Kit daha da cilt bakmak vermek için yüz için mat temel baz 1 ‘toz krem’, yanak alan renk eklemek için bir sikistirilmis pudra allik, göz için yumusak inci efekti vermek için bir göz fari 3 içerir kapak alani, kirpik çizgisi, göze derinlik vermek için siyah bir kajal kalem, kirpikleri uzunluk ve hacim eklemek için maskara ve tatli dudaklar için bir krem ??ruj gelistirmek için siyah su geçirmez sivi eye liner.

Nasil kullanilir:

Face: parmaklarinizin ya da bir kozmetik sünger ile mat vakif ‘toz krem’ 1 3 uygulayarak baslayin. Temiz, sulu cilt üzerinde hafifçe pürüzsüz veya spackle makyaj astar üzerinde. Burada daha uygulayin ve gerekirse. Idareli kullanin ve hafifçe karistirin. Taze, dogal bir parlaklik için, toz kubbe boyunca kabarik allik firçasi dönen tarafindan toz allik uygulayin ve yanaklarinin elma kulak yükseklikten süpürme
Dudaklar: Son olarak, nemlendirici yumusak ruj zengin, tam bir görünüm verecektir

(2). Erkekler için Evaflor tarafindan gümüs Whisky – 100ml

koku açiklamasi:

Taze, canli ve deniz kokusu, içerigi: 100ml.
Uyari: göz içine ya da çiplak alev dogru sikmayin

(3). philips bayan tiras makinesi – hp 6306

özellikleri:

Hindistan’da Philips Royal Philips Electronics bir parçasidir. Ülkenin en iyi bilinen ve çok sevilen markalarindan biri olarak, Philips hemen her Hint hayatinin bir parçasidir. Philips ürünlerinin günlük yasamin hemen hemen her alaninda bir kullanim bulabilirsiniz – Evde, is yerinde ve hareket. Bugün, Philips tüketicilerin mesleki ve kisisel yasam kalitesini artirmak güvenilir ve yenilikçi ürün kaynagi olarak duruyor.

pilli
Islak ve kuru kullanilabilir
Hipo-alerjik tiras folyo

Yazar eve dükkan 18 en iyi saglik ürünleri satin almak ve maksimum indirim önerir.