opt-in (ya da degil) dogruladi

Sadece ile seçenekleri arastirma geçen hafta birkaç saat geçirdim Opt-in dogruladi (opt-in dogrulanmis olarak da bilinen, çift opt-in ve muhtemelen daha fazla satici bagli olarak). Ben içine bakiyordu bu nedenle opt-in seçenegi su anda bir kampanya çalisan dogruladi ve biz birkaç kisi onlarin isareti birakiyorum ama onay tamamlamak asla vardi. Yani, biz onay opt-in islemi zorlamadan isimlerini yakalamak olabilir olmadigini ögrenmek için ava gitti. Ben bakiyordu bu 3 sistemleri AWeber, IContact ve 1ShoppingCart vardi.

Peki, kisa cevabi evet. Biz de aradilar sistemlerin üç ile yapabilirsiniz. Evet, AWeber size Onaylandi Opt-in kapatmak için izin verir. Onlar bir liste düzeyini (Bir liste için kapatmak ama geri kalani için üzerine birakabilirsiniz) bu izin. 1ShoppingCart tüm hesabi (sahip oldugunuz listelerinin grubu) için yapar. IContact da opt-in tek için de saglar ama su anda IContact kullanmayin gibi, bir liste düzeyini veya hesap düzeyinde olup olmadigindan emin degilim.

Bizim AWeber hesabina listesine gidip kapatmak Opt-kampanya için listede Onaylandi ama tereddüt etti. Oldukça cazip oldu Neden? Peki, (aslinda çok kolay, ben sizin için blog altindaki talimatlari koyacagim) kapatmak için ögrenmek için benim arastirma, seni Onaylandi isterim neden belgelere, bloglar ve forumlar isabet etti opt-in.

1ShoppingCart (onlar onlarin Opt-Verified arama) 2 katmanli sistemi simdiye kadar gider. Tier bir Opt-Verified hesaplari için ve onlar teslim yüksektir devlet. Tier iki Opt-Verified sahip olmayan hesaplari içindir. Bu iki farkli sistem yarattik ve Opt-Verified kullanirsaniz, daha iyi teslim olan sistemde olsun görünür. AWeber daha yüksek teslim bahsediyor Opt-in Onaylandi ama nasil açiklanmaz. Bu ISS’ler siçrama sirt izlemek ve siçrama geri çok yüksek alirsa (teslim) mesajlari cezalandirmak olacagi belirtilen olmasina ragmen. Ayrica sadece opt-in tek sahip sistemlerden teslim olan mesajlarda uzun gecikmeler örneklerini (okuyun) duydum. Biz ilk elden bilmiyorum bu yüzden biz bu konuda hiçbir deneyimi var ama kullanmiyordu opt-teyit ve mesajlarin bazilarini onlara gönderdiginiz adres de sonra benim dogustan gelen vardir. Listeleri bir çift degilim Bazen zaman hassas bilgileri ve biz firsati kaçirmis.

Peki ne yapmamiz karar verdi. Peki biz basladik bizim AWeber liste ile devam etmeye karar verdi. Biz onlar kaydoldum sonra ücretsiz içerik insanlari çekmek için “Onay Basari Sayfa” seçenegini kullaniyorsunuz. Kapatilmasi Opt-Onaylandi bize yeniden isleme için bu (o yapmis olabilir ama bu hos bir özellik) neden olacakti. Ayrica bizim onay oranini artirmak için bir kaç sey üzerinde çalismaya karar verdi. AWeber Bunun için bazi iyi ipuçlari var ama bizim ilk görev onlarin bilgi ayrildiktan sonra gönderilmektedir bizim tebrik sayfasi gelistirmektir.

——————————-
Kapatmak için talimatlar Opt-AWeber üzerinde Onaylandi (Ben ilk olsa kendi arastirma yapmanizi tavsiye)
1. Asagi Liste seçimi açilan listesi seçin.
2. Menüde “Listelerim” gidin ve sonra alt menüde “Opt-Onaylandi”.
3. Sen Onaylandi Opt-bilgiler sayfalariniza alinacaktir. Green görüntülenen ve “ON” diyor bir durum göreceksiniz. Yesil kutusuna tiklayin ve “OFF” geçis yapilir
4. sizin yapilir.