Yazilim basarili bir sekilde gelistirmek için nasil

Bizim yazilim basariya ne Her seyden önce? Kalite ve fiyat arasindaki oran yazilim iyi ya da kötü yapacak ne, size göre piyasa sunduklarini görmek gerekir. Lütfen benzer yetenekleri ile yazilimlar için download.com göz atin: kendi fiyat sizin kiyasla nasil? Sizin daha pahali ise o fiyati azaltmak ya da daha fazla islev eklemek.

Tamam, yazilim bunu nasil tesvik edebilir sonra güzel bir fiyati var? Ilk adim bu bir demo olusturmak için, sonsuza kadar ancak sinirli fonksiyonlari ile duruyor sadece bir gün sayisi veya baska süren bir yapabilirsiniz. Eger demo yüklemek için ve bu kadar çok insan bunu indirir saglayacak birçok yazilim site var. Onlara sadece “shareware” Google arama bulmak için, shareware bir dönem Bob Wallace tarafindan yayginlastirilan ve bu ödeme ve bir sekilde süresini veya islevselligi sinirlidir olmayan bir deneme olarak paylasilan telif yazilim ifade eder. Eger gelistirdik yazilim ne tür bagli olarak en sadece tam sürüm yer ise sadece bazi yararli fonksiyonlar sunuyor bunu yapabilir, bu potansiyel müsterilerinin bilgisayar ve uzun bir süre için deneme yazilimi konaklama saglayacak Bu sekilde her zaman size bagli olacak ve belki de artan ihtiyaçlari için bir gün satin alacak.

Yukarida gösterilen size yazilim gelistirmek tek yolu degil, ayni zamanda bir Google kampanya baslatmak ve size ürün satmak hangi sayfasi satis sayfasi içinde demo indir sunan olabilir. Eger online olarak mevcuttur ücretsiz SEO kilavuzlari birçok kullanabilirsiniz ve “SEO rehber” Google arama bulunabilir bunu ögrenmek için, belirli bir anahtar kelime ya da belirli bir ifade için satis sayfasi optimize edebilirsiniz: SEO kisaltmasidir Arama Motoru Optimizasyonu ve optimize edilmis sayfa daha fazla ziyaretçi ve böylece daha fazla satis getirecektir.

Yazilim gelistirmek için bir baska güçlü bir sekilde her ziyaretçi veya müsteri için her bagli onlar getirmek mümkün oldugu ortaklik aglari kullaniyor, bu bir viral sekilde ürününüzü tanitmak için bir yoldur ve olarak katilmak için olasilik söz unutmayin satis sayfasi ve hatta yazilimin kendi içinde bir ortaklik. Diger abonelik içinde ücretsizdir Bazi sebekeler bir ücret talep ve sadece komisyon ödemek. Ürün satiyor Neyse o zaman onlari iyi sirada olacak ve böylece daha fazla bagli yazilim tesvik edecektir.

All önce söyledigim ne kadar önemli satis sayfasi ve bu yüzden satin almak için ve indirmek için iyi grafik, çekici açiklamalar, yazilim güzel ekran ve dügmeler vermek çok önemlidir. En iyi vermek için sinerji ayni zaman ve is yerinde kullanilabilecek önce teknikleri açikladi. Google analytics gibi araçlarla bunlari monitorize ve böylece yazilim gelistirmek için simdi baslayin goals.So elde etmek için pazarlama stratejileri ayarlamak da mümkün olacak bu yüzden bir en iyi sonuçlari verir gerçeklestirebilir, seni çok satis diliyorum. ..