Bir paypal hesabi olusturmak için adim süreci adim

Bu paypal kullanarak online para yapma hakkinda makaleler çok görmüs olabilir. Ama aslinda Paypal herhangi bir para kazanmak yardim edecek olmasidir. Eger banka hesaplarina ya da kredi kartlarini halinde Kazanilan para toplamak ve kredi için Paypal kullanabilirsiniz. Üyelerine ödeme yapmak için bir mod olarak paypal kullanmak internette mevcut web sitelerinin çok sayida bulunmaktadir. Bu Paypal destekleyici web siteleri tarafindan saglanan firsatlar verme para kaybetmek istemiyorsaniz, bu yüzden paypal hesabiniz olmasi ilgi içinde. Paypal Eger Freelance ve web siteleri tür blog ödeme ile bir reklamveren olarak çalismaya bile yardimci oluyor. Bu makalede, bir paypal hesabi olusturmak için adim süreci adim anlatacagim:

Bir Paypal hesabi olusturmak

1. Paypal bir hesap olusturma islemini baslamadan önce bir çalisma e-posta adresi olmalidir. Zaten aktif bir e-posta adresi yoksa, Gmail veya Yahoo Mail ya da her yerde tercih üzerinde bugün olusturun. Bu adimin sonunda, sizinle aktif bir e-posta adresi olmalidir.

2. Paypal web sitesine gidin ve ‘Kayit’ baglantisini tiklayin. Ülkenizi ve hesap türünü seçin. Kisisel hesap, Premier hesap, Is hesaplari: Paypal geçerli hesaplari üç tipi vardir

3. Hesap türünü seçtikten sonra, tüm gerekli alanlari doldurun

4. Sonraki hala paypal hesabi dogrulama olacak. Biz paypal hesaplarindan para çekmek için bizim paypal hesaplari dogrulamak gerekir. Ama biz bile bizim paypal hesaplari dogrulayarak önce, paypal hesaplari içine para alabilirsiniz. Ama bizim hesaplarindan herhangi bir para çekme önce, paypal hesabi dogrulamak gerekir. Bu yüzden paypal hesabi dogrulamak için kredi karti, Visa karti veya bankamatik karti bilgilerinizi girin.

5. Kredi karti veya bankamatik karti bilgilerinizi girdikten sonra, 4 haneli aktivasyon sayisi bir sonraki açiklamada bekleyin. Bunu elde sonra, dogrulama islemini tamamlamak için paypal hesabiniza girin.