bir sey bu google para pro 2 ile kesinlikle yanlis

Onlar sadece temel nedeni Geri ödeme korkusu herhangi bir kredi kartlarini kabul etmedigini, çünkü tüccar bir çok arka kadar getiriyoruz satis olacaktir. Bazi adimlar alindigi takdirde Geri ödeme olasiligi ortadan kalkar. Bunun büyük bir kismi herhangi bir tüccar anlasma hem de tek tek kartlari için sart ve kosullari sartlari okuyarak ögrenilebilir.

Birçok yeni tüccarlar sadece onlari hiç hükümleri ve kosullari okumadan kredi kartlarini kabul etmek imkâni veren bir anlasma imzalayacak. Ben onlardan biri oldugum için bunu biliyorum. Ben bu bilgileri zor yoldan ögrenmek zorunda kaldi. Birkaç sirket biliyorum, onlar sadece bazi adimlari izleyin çünkü geri bir ücret yoktu fiziksel ve maddi olmayan mal satmak.

Kisacasi;
Gönderirken 1) bir takip numarasi alin
2) bir yetki formu imzalamak için müsteri alin
3) Müsteri bu kaydedilir emin olun “Ben su ürün için benim kartindan tahsil edilecek falan miktarda yetki” demek olsun.

Bu 3 adim açiklama girmeden önce bana ilk senaryo birkaç örnek vereyim;

Diyelim ki birisi bir Yahoo veya Ebay depo oldugunu söylüyorlar. Çesitli çalismalar göstermistir ki, asagi olmustur size potansiyel satis% 90 üzerinde vazgeçerek oldugunu kabul kredi karti bir yol yoksa.

Bazi tüketiciler, çünkü hirsizlik tüm tehditlerin online olarak kredi kartlarini kullanmaya korkuyor söylüyorlar. Çogu tüccar hizmetleri kart sahibinin kendi kart numarasi degil, ayni zamanda son kullanma tarihi girmek için sadece gerekli ve hesap numarasi sagindaki arkasindaki kartin türüne bagli olarak 3 veya 4 haneli baska bir numara var. Gerçek kart çalindigi, tüm bu bilgi ile kart sizin izniniz olmadan kullanilabilecek oonly yoludur.

Sonunda, numara ile birlikte büyük olasilikla parmak izi veya retina taramasi ya gereksinimi olacaktir. Bu teknoloji sag kösede. Bu arada kartinizi kullanirken site SSL sifreleme denir ne kullanir ile karti kullandiginizdan emin olun.

Üste fiziksel bir madde olmayan bir ürün satan bile madde numarasi 1, ile 3 adimda, için, CD belki hos bir seti gibi bazi documentatiuon koymak ve müsteri için bu ürün gemi. Eger izleme numaralari kullanir ve WHOI ürün için imzalanan gösteren bir hizmeti kullanmak emin olun .. Bir e-kitap gibi bir sey satan varsa daha sonra CD üzerinde bir kopyasini koymak ve bir yedek kopya olarak yeni müsteri için gemi.

Eger ürün gemi ve teslim zaman Paypal ürün için imzalanan birisi görebilirsiniz zaman size bir takip numarasi gösterebilir eger Paypal gibi bir hizmet ile, o zaman Paypal gibi bir hizmetten geri bir ücret asla. Adim 2 ya da 3 ya ile bu adimi birlestirirseniz Simdi o zaman geri bir ücret alma sansi daha yüksektir ve daha sonra Loto yok kazanan var.

Kasada aslinda bir kredi karti yetki formu imzalamak çünkü Walgreen’in veya mahalle bakkal ögeyi itiraz mümkün degildir nedeni gibi bir tüccar bir ürün satin almak bir zaman oldugunu. Müsteri fakslar her zaman telefonla için bir yetki onun emir alir ve herhangi bir ürün sevk edilmeden önce onlara imzalamak ve geri olan bir arkadasim,. Bu prosedür takip eger bir hizmet için sarj sirketler korunmus olacaktir.

Bu konuda Discover, Visa, MasterCard ve American Express gibi gerçek kredi karti sirketleri ile konustuk. Bir keresinde bazi seyler yapmak gerekiyordu bir yazilim ürünü satin aldi. Ben ücret anlasmazligi çalisti ama bir yetki formunu imzaladi çünkü ve sirket bana anlasmazlik bu sarj mümkün degildi CD’de bir yedek kopya sevk çünkü. Last.fm ‘onlar umursamaz tüm Ben ürün alinan oldugunu söyledi. Lanet sey ise yaramadi çünkü bu yazilim için 500 $ kaybetti.

Bu islem kayit olsaydi son sikâyetçi olacaktir. Bunu yapmadan önce, diger taraf onlar kaydedilmis ama 5000 $ seyir ve seyahat sirketi için ücret olsaydi bana bu yolculuk üzerinde gitti asla bile islem bandi sonra kaydedilen olacagini bildirin ediliyor bildirmek gerekir seyahat acentesi bana bir geri ödeme ya da kredi ya sorunu karar eger geri alabilir tek yolu