BlackBerry kullanarak kredi kartlarini kabul

Bir Blackberry kullanimi hakkinda büyük seylerden biri size Smartphone yükleyebilir ve kullanabilirsiniz uygulamalar.

Eger daha bir ürün veya hizmet satiyorsaniz tabii ki para toplamak gerekir ve bu gün herkes çok bence her is kredi kartlarini kabul edilmelidir kredi kartlarini kullanir.

Cebinizde kendi oturma hakki olarak her zaman ihtiyaciniz Blackberry sayesinde ve uygulama gelistiriciler için kredi karti terminali satisa sunulacak.

Ne kadar soguk bu Blackberery çekin ve orada bir kredi karti ödeme toplamak için çagri bir satis dahaki olurdu?

Yani burada nasil çalisir …

Eger Treo kredi kartlarini kabul edebilirsiniz iki yolu var:

1. Birinci yol dönem “kredi karti terminali” altinda arama veya uygulama indirmek için “kredi kartlarini kabul” etmektir. Sen $ 49.95 gelen kadar birçok mevcut uygulamalar göreceksiniz. Sana en iyi olani almak için degerlendirmeleri okuma tavsiye ederim bu yüzden bir en iyi oldugunu emin degilim. Bazi tercih ettikleri islem ortak kullanmak ama çogu Tabloya kendi ticari hesap getirmek için saglayacaktir zorlar. Sadece uygulama indirmek ve ticari hesap saglayiciniz verilen ag geçidi kimlik numaralarini girerek ve birkaç dakika içinde size ‘kredi kartlari tekrar aldiktan girmek için yönergeleri izleyin.

2. Onun sanal terminal bileseni erismek için ag geçidi hesabi bir web tarayicisi ve günlügü kullanarak hala telefonunuzda kredi kartlarini kabul edebilirsiniz bir uygulama için ödemek istemiyorsaniz.

Blackberry kredi kartlari islem hakkinda en iyi sey bu islemci için güvenli bir baglanti yapar gibi kart bilgilerini Telefonunuzda kayitli asla olmasidir.

Bir kart islemek için sadece uygulamayi baslatmak ve müsteri cc numarasi, son kullanma tarihi, kart ve kart sahipleri posta kodu arkasindaki 3 haneli güvenlik güvenlik kodunu girin. Sonra, sarj etmek istediginiz miktari girin ve Gönder dügmesine tiklayin ve 10 saniye içinde bir yetkilendirme kodu ile bir cevap alirsiniz.

Hizmet isletmeleri için bir ipucu seçenegi bile var. Müsteriler her bir islem için bir e-posta makbuz almak ve tüccar aninda islem ve süreç iadesi görüntüleyebilirsiniz.

Bu ödeme islemi ve yetki isteyenler için mükemmel bir çözümdür on-the-go gibi, tesisatçilar, elektrikçiler veya tasima isletmeler. Bu geleneksel terminalleri için telefon hatti yok yok fuarlarda ya da açik pazarlarda da yararlidir.

Zaten kredi kartlari kabul ve hiç santiye ayrilmadan önce simdi ekleyebilirsiniz uyumlu bir ag geçidi bulunmuyor varsa, ürün veya hizmet için ödenen oldugunu bilmenin rahatligi ve para olacak bilerek huzur olacak yakinda hesabina yatirilir.