e-posta ile pazarlama dogru sekilde

Internet pazarlama dahil herkes e-posta ile pazarlama kendi genel tanitim stratejisinin bir parçasi olmasini saglamak gerekiyor. Bu makalede, biz e-posta pazarlama yapmak için dogru yolu gösterecektir.

E-posta ile pazarlama online is tanitmak için çok kolay ve etkili bir yoldur. Dogrudan posta pazarlama, ayni zamanda etkili iken, bir düzgün yapilmazsa e-posta pazarlama kampanyasi ile ayni sonuç vermez.

Sonuçta, e-posta ile pazarlama için hedef listenize bir sey satmak için olmalidir. Bu ve birçok internet pazarlamacilari bu konuda basarisiz yapmak gelistirmek için gereken bir beceridir vardir.

Insanlarin e-posta kampanyalari ile yaptiginiz en yaygin iki hata sunlardir. Ilk olarak, birçok pazarlamacilar kendi listesinde insanlarla iliskiler kurmak için basarisiz. Ikincisi, birçok listeleri üyesi ile görüsüldü hiçbir tutarlilik ile uzun süre için istirahate birakilmistir.

Autoresponders önceden istediginiz sürece önceden programlanmis olma yetenegine sahip. Iliski kurma hakkinda bir sey satin almak için üyeler tercih sizin sormadan erken dönemlerinde ücretsiz ve çok faydali bilgiler sunarak gelir.

Baska bir yaygin sorun pazarlamacilar genellikle yeterince büyük bir liste olusturmak kalmamasidir. Bu is, bir ölçüde, bir sayi oyunudur Listenizde olan daha fazla kisi bu yüzden, daha iyi basari için sans. Insanlar sadece dogru zamanda onlari vurmak programlarinizi kaydolmak için egilimindedir. Ayrica, sürekli e-posta bültenine alma tekrari umutlari yapan ve ilgi tutar.

Nasil o zaman listenizin boyutunu artirarak hakkinda gidebilirsiniz?

1. Her seferinde bir abone tarafindan listesinde tercih büyüyen düsünün. Bu stratejiyi kullanarak daha uzun sürer, ancak listenizdeki kaliteli olacak ve zaman test standi olacak.

Bu sekilde listenizi olusturmak için yolu ana sayfasinda formlari tercih yani sira olusturdugunuz her sayfaya sahip olmaktir. Ayrica, Sayfasi tercih de blogunuza açik oldugundan emin olun.

2. Alim bir ortak kayit kursun sirket açar ve onlari listenize binada yardimci olsun. En basarili internet pazarlamacilari bazilari bugün bu yol satin alarak listelerini insa etti.

Listenize makul bir boyutu büyür sonra, müsterileri ile iliskiler kurmak için zaman ayirin emin olun. Bu sekilde gelecekteki kazanç potansiyeli maksimize edilecektir.

Özetle, bu e-posta kampanyasi ile basarili bir pazarlama yapmak, böylece abone listesi yetistirmek için 2 en iyi yöntemlerdir.