ebay alternatif cevap degil neden ‘paypal sadece’ ebay alternatifler bulma

Sadece eBay’de satilik ögeleri listeleyen bir satici iseniz, neredeyse kesinlikle diger satis bir sürü tekne eksik!

eBay, açik artirma siteleri arasinda bir kez dev ve tartismasiz lideri, hem alici ve satici ile her geçen gün popülerlik kaybediyor iken.

Geçmiste 1-1/2 için 2 yil boyunca yapilan politika degisikliklerinin çogu saticiya düsmanca olmustur. Ancak, saticilar alicilarin ödeme olarak çek veya havale sunmak için izin vermez politika degisikligi birçok alici hakkinda oldukça mutsuz oldugu biridir.

EBay Paypal sahibi olarak, bu temelde sadece bir ödeme yöntemi olarak Paypal kabul onlari zorlayarak saticilardan daha ücretleri cebe bariz bir itme oldu.

Diger karanlik, neredeyse bilinmeyen ödeme platformlari bir çift vardir. Ancak, ne küçük satici için mümkündür. Yani, aslinda, eBay saticilardan pasta daha da büyük bir parça almak için bir yol bulmustur.

Tüketicilerin dünyada online alisveris popülaritesi artan ragmen, “kagitsiz” ödemeleri için isteksiz ve çek veya havale ile ödemeyi tercih pek çok alici hala var.

ebay online ödeme istemiyorum alicilar kaybediyor.

EBay fahis ücret ve düsmanca satici politikalari nedeniyle sitesinden saticilarin uzak zorlamak için devam ederken, alicilar onlari daha ödeme seçenekleri vermek açik artirma sitelerinde arayisi içinde, çok, ayriliyor.

Bir eBay saticisi iseniz, bu sizin yarariniza çalisabilirsiniz!

Her seyden önce, bu bir sepet içine yumurta tüm koymak için iyi bir fikir asla. Sizin için düsük Satici derecelendirme birakin bir 30 günlük süre içinde sorun alicilarin sadece bir avuç karsilasmaya sanssiz Örnegin, bu eBay politikalar çerçevesinde, bir ay veya daha uzun süre eBay satis askiya olabilir.

Bu sizin için ne gerekir — ve birçok satici için oldu — ve eBay gelir senin tek kaynagi ise, en az 30 gün boyunca gelir olmasaydi ne olurdu. Çok ya da en çok satilanlar için, bu bir felaket olur.

Aci gerçek su ki böyle bir felaket kendinizi korumak için bir eBay saticisi olarak yapabilirsiniz az veya hiçbir sey olmasidir.

Ancak, sadece eBay dayanarak degil tarafindan gelir tüm kaybetme kendinizi koruyabilirsiniz!

Ürün katilmak ve satmak için kullanilabilir diger açik artirma sitelerinde vardir.

Amazon, Bonanzle, Etsy ve Ruby Lane birkaç gibi sitelerdir.

Çok daha düsük ücret yani sira, bu eBay alternatifler disinda tüm saticilari korumak için imkansiz eBay bulunan sert politikalari ve kriterleri olmadan, tüm satici dostudur.

En, Bonanzle gibi, hatta bir liste ücret yok, bu nedenle madde satan kadar bir kurus degildir.

Bu diger sitelerin yararlanin ve ürün satan için özel olarak eBay güvenmeyin!