ebay için mükemmel bir tasinabilir DVD listeleme paketi bir araya getirmek için nasil baslik, resim, açiklama,

Tasinabilir DVD oynaticilar arkaniza yaslanin ve istediginiz nerede ve ne zaman en sevdiginiz filmleri ile dinlenmek için yetenegi veren, eglence olanaklari bir dünya açti. Bu esneklik tasinabilir DVD oynatici kisisel eglence dünyasinda popüler bir öge yapti ve tüketicilerin artan sayida büyük firsatlar aramaya devam ediyor.

Müsterilerine karsi için kaydinizi imkansiz hale getirecek eBay bir tasinabilir DVD oynatici satarken yapabileceginiz basit adimlar vardir.

** Resim **

Bir resim bin kelimeye bedeldir ve eBay liste olustururken bu açiklama kesinlikle geçerlidir. Resminiz Eger bir müsteri çekmek ve tasinabilir DVD oynatici bunlari ilgi almak için gereken ilk sans. Iste listede yer alan resim hakkinda akilda tutulmasi gereken bir kaç sey vardir.

1. Merkezi oyuncu öne yapacak tarafsiz bir arka plan önünde tasinabilir DVD oynatici.
2. Ekrandaki görüntü parlak canli renkler içeren DVD oynaticilar görüntü kalitesi gösteriyor emin olun.
3. Bu uzaktan kumanda gibi DVD oynatici eslik edecek tüm aksesuarlari içerir.
4. Örn., mümkün olan tüketici ilgisini çekecek özellikleri temsil emin olun. Kolay erisilebilir disk tepsisi.

** Basligi **

Baslik bu asiri olmadan mümkün oldugu kadar çok bilgi içermelidir böylece tüketiciye sunabilirsiniz o kadar da zor bilgilerin ilk parçasidir. Kolayca bir baslik dahil edilebilir bazi bilgiler vardir:

1. ekran boyutu.
2. Markasi ve modeli.
3. Dahildir aksesuarlar.
4. durumu.
5. Bu (basliginda kullanilan kelime dahil degildir) yeni. Ise
6. Noktalama ve büyük harf tüketicilerin çekmek yardimci olabilir.

Örnegin: uzaktan ** yeni ** 17” Panasonic tasinabilir DVD oynatici

** Açiklama **

Öge açiklamasinda baslik ve resim marka, model ve ekran boyutu da dahil olmak üzere basliginda yer alan bilgilere tertipleyerek tarafindan Baslangiç ??içeri bir tüketici çizilmis bir kez anlasma kapatmak için sans. Bu madde daha çekici hale getirmek için daha açiklayici kelimeler kullanmak için bir sans.

Örnegin: parlak, net 17 “inç ekran, yüksek kaliteli görüntü sunuyor.

Orada sizden satin ilgilenen bir tüketiciye sunmak mümkün olabilir bazi tesvikler bir tasinabilir DVD oynatici satmak için bir damla gönderen kullaniyorsaniz. Tezler tesvikler belki biraz önerilen perakende fiyatinin altinda bir düsük fiyat, ücretsiz kargo veya olasi ucuza almak ve bir tesvik olarak kullanmak mümkün olabilir diger ürünlerin eklentileri.

Bu adimlari izleyerek bir tüketici bulmak ve tasinabilir DVD oynatici satmak, cebinize daha fazla para koyarak yardimci olacaktir.