internet üzerinden para kazanmak için nasil – aninda para kazanmak nasil ögrenmek

Para çevrimiçi yapmak için yollar mi ariyorsunuz? Eger biliyorsaniz internet üzerinden para kazanmak için kullanabileceginiz birçok yöntem vardir. Bu makalede, seninle aninda kullanabileceginiz 2 yöntem paylasmak için gidiyorum:

1) Nakit sandik
Bu onlarin anketlere katilmak zaman ödeyecek bir sitedir. Bir anket ayirdiginiz için bir yüz dolar için bir dolar arasinda yapabilir. Ayrica kendi ana sayfasina gidin ve günlük ankete katilmak olabilir. Günlük anket 0,80 $ öder ve bir 30 günlük süre 30 $ yapabilirsiniz.

Orada sadece müsterilerine bazi derinlemesine bilgi almak için anketler için ödemek birçok sirket, bu nedenle bunu bazi ekstra para kazanmak için kolay bir yöntemdir.

2) iliskili içerik
Bu yazi yazmak ve Associated Content boyun, ve 3 $ arasinda degisen ödemesi yapilacak olabilir – her makale için 40 $. Günde 4 makaleler – her yazi için ortalama teklifleri normalde 10 dolardan daha az olmasina ragmen, yine de 3 yazmak ve göndermek mümkün olup olmadigini para kazanmak için harika bir yoldur.

Sen çok iyi bir makale yazmak gerekmez, ama okuyucular için yararli ve degerli bilgiler saglayan bir makale. Ilgilendiginiz ve yazmaya baslayabilirsiniz birkaç konu seçin.

Eger ekstra para çevrimiçi yapmak sizin için daha uygun oldugunu görmek ve istediginiz sonuçlari elde etmek için en iyi yapmak için kullanabileceginiz pek çok yöntem vardir.