is için yeni sinir e-ticaret

Bilgisayar yas dünyasinda devrim yaratti, henüz büyük katkiyi tam olarak gerçeklestirilecek henüz. Geç 90 yillarin dot-com patlamasi gelecek seylerin bir bütün çok kisacik ve asiri genislemis bakis verdi ragmen, sonunda is yapilir sekilde degisecektir henüz gerçeklesmemis çevrimiçi pazar var.

Internet satis, internet isletmeler gibi, olaganüstü bir hizla büyüyor ve son on yilin ortalarindan itibaren olmustur. Online satin alma ve satis Kuzey Amerika’da bir yazlik endüstri haline olsa da, dünyanin diger bölgelerinde de yakalanmis degil. , Çin ve Güneydogu Asya gibi büyük piyasalarin bazi kültürel kararlilik sonucunda yakalamak için yavas, henüz tüm yas demografik arasinda yer almistir.

Ne olursa olsun dünyada nerede, ülkenizin gençlik internette büyüdü ki yüksek bir olasilik var. Bu kesinlikle olmayan is takipçiligi için olsa da, bunu yaparken etkileri belirgindir. Eski nesil alisveris yapmak ya da is çevrimiçi yapmak için tereddüt, ama e-ticaret yönünde, bu yüzden çocuklari olacak dünya hareket ederken. Olabilir

Çevrimiçi isletmelerin süpermarketler, köse yiyecek ve bölgesel müsterilerinin acil ihtiyaçlarini karsilamak diger bazi isletmelerin gerçeklesecek asla, ama ürünün hemen hemen baska bir türü (ve hizmet, birçok durumda) için, internet haline geliyor yeni is sinir. Bir e-ticaret arkasinda ilkeleri düsünüyor, bu biçimi kadar popüler olmasinin nedeni görmek kolaydir.

E-kurumsal müsterilere bugüne kadar evlerinden çikmadan karsilastirmali alisveris olanagi sunar, ve yerel alamadim ürünlere erisim saglar. Cografi konumu ve magazasi basari ile bir ilgisi yoktur bir yer, is sahipleri için, internet pratik olmayan havai temsil eder. Alaninda birçok mutlu tüm konum, konum, konum hakkinda, size anlatacagim gibi gayrimenkul vardir. Internet kendi mevkiinde dayali rekabet göze alamaz isletme sahipleri için oyun alani tesviye çekici yerlerinden, daha az olmasidir.

Sonunda, internet is popülerlik sadece büyümeye devam ediyor ve bunun bir parçasi olmak için inisiyatif almak isteyenler simdi önümüzdeki gelecekte oyunun olanlar olacaktir.