online e-ticaret pazarlama için yol

Internet pazarlama perakende pazarlama daha ögrenmek daha kolaydir. Herkes kisa sürede bir ürün veya bagli bir web sitesi pazara ögrenebilirsiniz. Bir ders almak gerek, ya da okula gitmez.

Herhangi bir web sitesinin gelir gelir potansiyelini bina ve pazarlama ag bakimi, ve ne kadar zaman yeni trendleri ögrenme yatirim yatirim ne kadar zaman dogrudan baglidir. WWW aylik gelistikçe. Hiç kimse web sahiptir. Hiçbir ülke bu yönetir. Bu sürekli Vista ve java gibi yeni yazilim ihtiyaçlari, Google’in yeni baglanti odakli sistemi gibi yeni arama motorlari ve sosyal aglar gibi sasirtici yeni gelismeler karsilamak için gelisiyor demektir.

Bu sosyal web siteleri mümkün hemen hemen her e-ticaret girisim PPC ve internet reklam planlari içine binlerce dolar onlarca yatirim yapmadan, uygun bir gelir kazanmak için yeterince büyük internet vurabilir için yapmak.

Basarinin sirri

Basarili bir online is pazarlama kampanyasi bir finansal yatirim, ya da bir üniversite egitimi gerektirmez. Bu disiplin ve ögrenmek için bir kurnazlik gerektirir. World Wide Web (WWW) onlarin yoludur düsünen bir Do-It-Yourself (DIY) için yer yok ‘yeterince iyi.’

WWW anahtar teslimi online sirketlerin, hile kurallari çigneyen, ya da kullanmaya çalisti basarisiz online isletmeler ile doludur. Arama motorlari en az her 90 günde bir degismez herhangi bir web sitesi dökümü. Bu herhangi bir online is pazarlama kampanyasinin temel bir bakimli web ag oldugu anlamina gelir.

Tek bir kisi bir online is basarili çalistirabilirsiniz. En önemli sey zaman her hafta yatirim olabilir ne kadar belirlemektir. Daha sonra, sunlari yapabilirsiniz isleri belirlemek ve yapamaz.

Herkes, içerik yazmak insa etmek ve korumak bir web sitesi, bir sosyal ag kampanya yürütmek, forumlar yönetmek ve etkili bir reklam kampanyasi yürütmek için gerekli istatistiksel verileri degerlendirmek için zaman vardir degil.

Isletme sahibinin zaman koltuk ve öz disiplin onlar baslamali internet is ne tür belirleyecektir.

Çalistirmak için is en kolay türüdür bir alisveris sepeti veya açilan gemi deposudur. Bu dükkanlarin bir ürün satmak. Onlar baglanti kurma ve reklam temeline dayanmaktadir anahtar islemlerini açmak vardir.

Portal veya topluluk web sitesi çok zaman gerektirir. Bunlar yönetici ya da guru düzeyinde içerigi, günlük verilen gerekir. Onlar, e-postalara cevap forumlarda yazilan ve bloglar koruyacaktir birine ihtiyacim var.

E-ticaret web siteleri portal veya toplum uymasi ve hiçbir finansal yatirim ile çalistirilabilir. Ya da bir web barindirma ve birkaç farkli blog programlarindan – On yirmi ücretsiz barindirilan bloglar için basarili bir e-ticaret programi çalistirabilirsiniz.

Hatirlanmasi gereken en önemli sey hiç kimse satilacak istiyor. Bunun yerine, onlari destekleyen bir topluluk katilmak istiyorum. Buna karsilik, ihtiyaç duyduklari ürünleri satin almak için ‘iç’ topluma dönecek. Sosyal aglar ve bloglar kullanarak nis pazarlama,, Bu tür myspace gibi sitelerde basarisinin arkasindaki ve youtube.com.