Online ucuz giysiler bulmak için nasil

Bu giyim söz konusu oldugunda, yetiskinler için ya da sadece de çocuklar için olsun, tüketicilerin çogu kez kendilerini çok fazla para harcama bulabilirsiniz. Ancak, mutlaka bu sekilde sona zorunda degildir.

Online ucuz ve uygun giysi bulma yapmak zor bir sey degil, ama bir seyler her zaman zihninizin arkasinda olmasi iyi:

Eger site biliyor musunuz? Ucuz ve / veya uygun oldugu için söz konusu giysi kendi fiyat deger anlamina gelmez. Bol ucuz giysi orada son derece kalitesiz vardir. Daha önce giyim markasi yasamamis, yalnizca ne kadar ucuz veya uygun olursa olsun bir giysi ya da belki iki, satin almalisiniz.

Döviz haklari nelerdir? Eger giysileri ile mutlu degildir, ve baska bir sey ile alisverisi yapmak istiyorsaniz, bunu yapmak için bir hakki hangi kosullarda ne kadar süre ve için bilmeniz gerekir. Bu nokta çok önemlidir bu nedenle giysi satan söz konusu web üzerinde ince baski okumak emin olun.

Ilk bunlari denedim kalmadan giysi satin alma kadinlarda erkeklere göre daha sik sik çogu insan, kez bir kittle oldugunu. Eger degisim döneminin uzun bir sag bir online magaza seçtiyseniz giysi bunlari istediginiz sekilde uymaz Ama her zaman farkli bir boyut için onlari alisverisi yapabilirsiniz.

Ayrica, çevrimiçi giysi satin almaya karar vermeden önce nakliye ücretleri alanina dalmak zorunda. Aksi takdirde size normal bir magazadan dogrudan satin olurdu daha fazla para harcama sonunda olabilir. Bazi online magazalar belirli bir miktar üzerinde giysi satin olsaydi çok düsük hatta ücretsiz kargo ücreti için tedavi bir politikasi var, digerleri yok. Bu nakliye masraflari için asiri ücret almiyorsaniz emin olmak için size baglidir.

Burada bir baska sorun ülkenizde normal posta sistemi kullanmak ya da daha dogrusu, seçim için var olan birçok kuryeler herhangi biri tarafindan sevk giysiler olmalidir olsun ya da olmasin. Amerika Birlesik Devletleri’nde, bir kurye kullanarak tercih edilen bir yöntemdir. ABD Posta Servisi son zamanlarda çok yavas ve güvenilmez oldugu için bir nedeni oldugunu. Fedex ve UPS gibi tüm farkli kuryeler, her seçim için farkli seçenekler vardir. Bes gün içinde ve benzeri, ertesi gün elbiselerini ister misiniz? ABD’den Avrupa’ya örnegin giysi satin alirken bir kurye kullanarak, kuryeler kullanimi bazen de bazen oldugu her seyi, üzerine herhangi bir vergi ödemek zorunda degilsiniz anlamina gelebilir.

De bilmek iyidir baska bir sey örnegin Kaliforniya’da bulunan bir magazadan çevrimiçi giysi satin alirsaniz, bu onlari sevk var eyaletinde kayitli bir is yok, herhangi bir satis ödemek zorunda degilsiniz vergi. Satin ne kadar giysi bagli olarak, bu firsati devletin giysi gemi eger kendisini temsil, çok para tasarruf yardimci olabilir. Belki bazi arkadaslar veya yakinlari siparis vermeden size katilmak için alabilirim? Daha sen herhangi bir satis vergisi gibi daha düsük bir nakliye maliyeti almak ödemek zorunda degil tasarruf daha fazla satin.