Optimum7 danismanlik

Optimum7 Danismanlik tek basina bir hizmeti çok daha fazlasidir. Bu biz ve müsterilerimiz için ilgileniyoruz süreçleri ve isbirligi çabalari tüm boyunca is yapma yoludur.

Danismanlik anlayisi ile baslar ve anlayis sorular ile baslar dinleme ve dinleme ile baslar. Bu yüzden gerçekten geçmis ve mevcut durum, is ve pazarlama hedefleri, mevcut ve gelecekteki beklentilerini, hedeflerini gerçeklestirmek için bütçe, bu hedeflere ulasma yolunda yer alan zaman çizelgesi müsteri anlamak için danismanlik islemine baslamak sorular.

Bizim uzmanlik açikça internet pazarlama, ve tüm temel yetkinlikler oldugu için, daha da genel pazarlama hedefleri web tabanli pazarlama bölümü özellikle vurgu ile pazarlama hedeflerine odaklanmak.
SEO odaklanarak, ARASTIRMA sürecinin ilk ve en önemli adimdir. Arastirma danisman ne de müsteri ne ilk yanitlarini oldugu sorular yüzlerce cevap verebilir. Iste arastirmaya önce istemci tarafindan bilinmemektedir sadece birkaç soru vardir.

1. Arama motorlarinda sitenizi bulmak için kullanilan ilk 25 anahtar kelimeler nedir?
2. Bu anahtar kelimeler için bas online rakipler kimlerdir?
3. Kaç online arama aslinda Google, Yahoo, MSN bu anahtar sözcük yazin?
4. Web sitenize gelen ziyaretçiler için dönüsüm orani nedir?
5. Eger bir yüzde olarak kaç dönüsüm kapatirim?

Bu sorulara yanit olmadan, iyi düsünülmüs bir is karar yapilamaz. Sadece örnegin, önemli olan ne de herhangi bir internet pazarlama yapmak için yatirim hakli göstermek için önemli anahtar kelime yeterince arama varsa hangi anahtar kelimelerin bilinen DEGILDIR.

taahhüt

Bir keresinde Tom Landry, Hall Dallas Cowboys için Söhret Antrenör, her NFL takim her oyuncu onlar Super Bowl olmak istiyorum diyor her Temmuz … Ancak, aslinda yapmak için istekli oldugunu sadece degerli birkaç oldugunu duydum Super Bowl almak için gerekli seyler.

Özellikle online pazarlama, SEO söz konusu oldugunda ayni sey geçerlidir. SEO herhangi bir anlamda önemsiz degil, SEO sirketi veya danisman bir komple taahhüt ve ise istemci içerir.

Bu anlayis, bu istemci çok açikça rolü nedir ve katilir taahhüt tür anlamak önemlidir. Bu kontroller yazili disina çikmistir. Bu derin katilimi ve kapsamli bir online strateji gelistirilmesi ile ilgilidir olarak SEO Sirket is uygun yönlerini anlar böylece iletisim gerektirir. Ayrica, IÇERIK SEO basari söz konusu BIR SEÇENEK DEGILDIR. Bu yüzden biz kendi SEO sürecinin bir parçasi olarak bir müsteri ya da danismanlik için tek basina bir hizmet olarak danismanlik, bu içerik istemci devam eden bir sorumluluk olup olmadigini, bu açikça. Biz ek ücret de içerik olusturma hizmetleri sunuyoruz. Ancak, daha teknik veya özel alanlarda yer müsterilerine gerçekten devam eden, uzun vadede içerik temin edebilir tek olanlar.

Burada tartisilan yakin isbirligi ve isbirligi ile, temelinde gerçekten verimli sonuçlar için ayarlanir. Genellikle müsterilerimizin bizim ilk tavsiye bizi almak; bize tutmadan önce, Optimum7 gerçeklestirmek var Arastirma Adim biz müsteri ve Optimum 7 birlikte yapabilirsiniz böylece tüm sorulara cevap aldigimiz adimdir “Arastirma Adim.” bir karsilikli yararli is karar. Ücreti nispeten nominal ve müsteri aslinda bize Internet Pazarlama Hizmetleri herhangi bir kombinasyonu saglamak için yürütmektedir eger tam olarak ücreti kredi.

Asagidaki Arastirma Adim hakkinda ne bir temsilcisi listesi:

a) anlayis müsterinin is hedeflerine ve stratejik pazarlama plani
b) kapsamli bir web sitesi analizi
c) rekabetçi web analizleri
d) Anahtar Arastirma ve Analiz.
e) Öneriler Arastirma dayali
f) Ek Seçenekler
g) Önerilen Yürütme Plani ve Programi

Arastirma adim sonucunda gelistirilen bulgular ve is ürün müsteri degerli bilgiler ve özellikle arama motorlari ile ilgili, online pazarlama konulari ele için sanal bir yol haritasi saglar. Istemci artik ilgili taahhütlerin hepsi ile ve ne ele alinmasi için ne kadar konularin ne çok daha iyi bir anlayis vardir. Bu faydalari Optimum7 yani sira simdi müsteri sorunlari, çözümleri ve çaba anlar eminiz. Bu süreç ayni zamanda Optimum7 istenen sonuçlari elde etmek için yakin istisare içinde nasil çalistigini içine istemci büyük bir pencere verir.