sanal ofis hizmetleri

Beverly Hills ofis sanal

Yeni ve ilginç seyler ögrenmek ister misiniz? Eger öyleyse, o zaman bu yazi sag biçilmis kaftan olacak!

Ama nereye isinizi yapacak?

Nerede Teknik, ofis oldugunu. Teknoloji su anda sunulan ile, hemen hemen bir yerden is gerçeklestirebilirsiniz. Sizin ofis kiyi üzerinde, hatta bir dag zirvesinde, havaalaninda, arabanizda, evinizde olabilir. Klasik durumlarda, ofis tur olsun veya olmasin evinizin regardminus içinde standd olacak. Bu konteyner ise o zaman iyi bir karmasik olmasi gerekir. Bu evde olmanin sonsuza kadar olacagi dikkat dagitici uzak bir yöreden sessizlik kucaklar. Bu buzdolabi, TV, çocuk, çim is, lavaboda yemekleri … kucaklamak bunun adi. Bu bir oyalama olabilir.

O is yapmak istiyorsaniz, size disiplin olmasi ve ofisinizde belirli bir çalisma alani yapmak zorunda – bu yatak kapasitesi ya da mutfakta bile. Olmak gibi bir yere koyun. Sizin standment kasvet ve kasvetli ise, orada çalisma gibi mevcut degil mümkün degil. zemin hat … isin almaya en uygun olacak yer tutar.

Bu makalenin ilk bölümü sirasinda eglenceli oldu ve umarim size konu hakkinda saglam bir kavrayisa sahip gibi hissediyorum.

Ilk izlenimler çok anlamina gelir

Ama, is adresi ne? Eger operasyon evinizden bir isletme iseniz, belki ev adresi is adresi olarak yipranmis istemiyorum. O is kategorisine bagli olarak, sadece ihtiyaciniz olan izlenim vermeyebilir. Bu konteyner, bir iki seçim var. Sen bir durum ofis kutusu kiralayabilirsiniz, ya da size bir corpovalue-sondaj adresi ve paketi sayisini verir bir CMRA (Ticari sonrasi yardim alma) parcelsbox yardim kullanabilirsiniz.

Her seçim (ki size parsel tasiyacak var yardimci olabilir iken) size parsel almak da yere gitmek için gerektiren dezavantaji var. kuryeler PO ulasim çünkü yerlestirme ofis kutulari parsel toplamak için izin degil ek dezavantaji var kutusu. Eger is paketi numarasi (aslinda, bir kutu numarasi için baska bir isim) veren bir yardim kullaniyorsaniz, parsel toplayabilir. Ayrica, 24 saat erisim ve bir zarf burada oldugunda bildirim arayabilirsiniz.

Ne bu isi yapmak gerekiyor?

Isinizi müsteri localitys veya diger uzak ev standindan yönetir turne içeriyorsa, belki bir tezgah kullanimi daha yerine bir dizüstü bilgisayar ana ticaret consurfacer gerekir. … Iyi, ofis sizinle oldugu için bir dizüstü bilgisayar ile, sonsuza kadar sizinle geçisleri olacak ve size ofiste önemli bir geçit kaldigi yerden bu utanç verici dakika herhangi olmayacaktir. Bir dizüstü bilgisayar sonsuza kadar tur için biraz hantal görünse de, çok güçlü orada çok hafif modeller vardir. Sadece sabit taklit geçisleri için bir omuz toka ve alana sahip iyi bir tasima kabi olsun açik bir sekilde yapmak.

Piyano ve bir dizüstü küçük gözlemci sonsuza kadar çalisma size aramazsa, diger sivilar vardir. Evet, her seyi düsündüm! Ev ofis daha güçlü dizüstü bilgisayariniz ile yapmak için, bir yerlestirme yeri sadece dizüstü içine yayinlanmasini saglayabilirler ki kurulabilir. Yerlestirme yerlerde bir Sancagi gözlemci, piyano ve fare, damgalayici, faks cihazi, lookner, ve diger çevre birimleri sonsuza kadar bagladim ve kullanmaya hazir olmasi için rahat olun. Yerlestirme konuma dizüstü publicizeging olarak, sadece bir bayrak tezgah kullanimi gibi kullanmak mümkün, ve baska bir ana bilgisayar için pasajlar aktarirken veya eszamanli hakkinda endise zorunda kalmazsiniz.

Eger tur yok, ya da pasajlar tüm erisim ihtiyaci yoksa tur yaparken, sadece geleneksel tezgah ana kullanim alabilirsiniz. Eger sabit kolu alani bol var açikça yapmak, çok sayida operasyon ayni anda talimat için hatirlamak ve bir modevaluely hizli dizüstü bilgisayar. Eger sorumluluk grafik çalismalari (fotograf ideary, resimler veya animasyonlar baglanti bir sey) iseniz korkunç rapidlyer dizüstü gerekir ve gibi korkunç sert anlasma olabildigince alani ve RAM kolu.

Diger disli ve donanim seçimleri consurfacer kucaklamak olabilir:

* Siyah ve kül 600-1200 dpi lazer damgalayici da biten pasajlar kabuklu, yüksek özellik siyah ve kül ürün zorlayacak eger. Lazer imprinters ayrica cilt de bir lazer damgalayici consurfacer gerekir yüksek olacaktir biliyorum eger, rapidlyest ürün vermek.

* Bir etki lazer damgalayici sizin geçisleri yüksek özellik etkisi resimler, fotograflar, grafikler ya da gerekiyorsa. Bu nedenle bir eksi sik mürekkep püskürtmeli damgalayici ile motifi özelligi esit açikça yapmak çok klas.

Eger iyi bir özellik geçit gerekiyorsa * Mürekkep püskürtmeli damgalayici, tablolar ve grafikler, veya fotograflari etkiler. Mürekkep püskürtmeli imprinters ile, esit giyilir kagit motifi özelligi baslica fark yaratiyor. Size en yükümlülügü olan is için appolocate bir kagit alin. Ayrica, satin almadan önce özellik esit için farkli modellerden bir test motifi almaya çalisin. Mürekkep jetleri çok iyi bir özellik verebilirsiniz ama hizli lazer imprinters olarak motifing degildir.

* Bir faks cihazi size esit kagit pasajlar faks gerekir eger. Çevrimiçi faks seçimi E-faks gibi yardimci de bulunmaktadir.

* Eger bölümler veya fotograflari bakmak bir lookner gerekir eger. Ayrica E-koli veya hatta faks cihazi yerine faks yazilimi ile birlikte bir lookner kullanabilirsiniz.

* Bir CD yazici (CD-RW) elektronik olarak büyük pasajlar ile müsterilerine vermek gerekiyorsa, ya da CD üzerinde pasajlar yedeklemek istiyorsaniz. Birçok is degil ima kendi sarki CD’leri yapmak için yetenegi, bir CD romanci için kullandigi vardir.

* Bir DVD romanci (DVD-RAM) elektronik olarak, teyp gibi, çok büyük pasajlar ile müsterilerine vermek gerekiyorsa.

* Bir çikarilabilir medya depo kret. Iomega anlasmalar bu kategoride en kamu kolu, Zip kolu olarak adlandirilan, ama gibi digerleri vardir. bir disket floppyette olacaktir gibi kayitlari disket yazilir. Aradaki fark yazilabilir numaralarinin miktaridir. su anda, ZIP kolu için sunulan 100 Mb ve 250 Mb floppys vardir. Iomega da sayi 2 Gb kadar kontrol edebilirsiniz floppys kullanmak Jaz kollari üretmektedir.

Elektronik faks, internet erisim için * bir modem ve e-koli. Bu erisim, ayni zamanda yakisikli hattini kullanan ancak hatti kravat olmayan bir DSL modem veya kablo televizyon ayni kablo kullanan bir kablolu modem çevirmeli için bos yakisikli rütbe ile kullandiginiz bir bayrak modem ikisi de olabilir bagladim. DSL ve kablo modemler genis bant Internet erisimi için ve özel baglantilari zorlamaktadir.

* Bir dijital fotograf makinesi isinizi sunumlar, dedikodu, bir web bulmak, ya da diger bölümler için fotograf zorluyor eger. Ayrica pasajlar için dijital fotograf almak için bile kamera ve lookner kullanabileceginiz gibi, size islenmis ve Kilim üzere kapsayan bekliyor daha güçlü bir dijital fotograf makinesi ile elde dogrudan erisim bulabilirsiniz. Dijital fikrinin özelligi lookned vardir aslinda fotograflari ile yine ayni derecede iyidir, ancak çogu is uygulamalari için dijital kameralar zeki yeterli ideary kaynagi. pazarlama ekipmanlari kullanmak için benzetmeler gelismis özellik olmasi gerekebilir.

Uzayin kismi ve sürekli olarak gerekli degilse * Bir çok ilke lookner, faks cihazi, damgalayici, damgalayici. Bunun bir parçasi çalismasi durursa disli Bu kategoriyle beyin tutmak, ancak, bunu tamir edilebilir bekleyen diger islevleri eksik olacak!

Daha esit bazi insanlar degisim iç çamasiri daha teknoloji dünyasinda degisiklikler disli çünkü belirgin nedenlerden dolayi, öncelikle, size ofisinizde gerekir ana disli için uzman teknik girmeyecegim edecegiz.

ofis kullanimi sanal ofis pbx sanal ofis telefonu kullanimi sanal Beverly Hills ofis sanal

Irvine ofis sanal ofis pasadena sanal kiyi newport ofis sanal

california ofis sanal ofis yakisikli sanal angeles los ofis sanal yardimci olur

Los Angeles sanal ofis sanal ofis Los Angeles ofis sanal yardimci olur

Sanal ofis yardimci olur dis gitsin sanal ofis hosting sanal genç sanal uygulama

Yazilimi yüzey

Etkileri yazilimi yüzey üzerinde, consurfacer için çok sayida seçim vardir. Eger bagimsiz olarak çalisir ve daha sonra yazilim compelments yerine ile koordine gereken baskalari yoksa o kadar inatçi degildir. Burada en moda parsel bazi yakinlari ile birlikte gerekebilir yaziliminin bazi kategoriler sunlardir:

* Bir e-parsel talimat – Sen E-koli ISS hibe, ama talimat verir, Microsoft Outlook iletmek veya Eudora gibi iyi bir e-parsel fonksiyonlari verecek ve degistirmek eger talimat verir degistirmek zorunda olmayacagini talimat kullanabilirsiniz ISS’ler.

* Bir kelime dizüstü – Microsoft Word, WordPerfect ve Lotus Word Pro

* Mushroomsheet ve numbersstand talimati – Microsoft parlaklik, Lotus 1-2-3, QuickBase hissediyorum

* Sunum yazilimi – Microsoft PowerPoint, ya da korkutur.

* Virüs keepion yazilimi – McAfee veya Norton AntiVirus

* Bir deger ana bakim için talimat – Symantec Norton Utilities, McAfee veya TechTool Pro

* Tasinabilir kayit plani (PDF) kitap kurdu yazilimi – Adobe Acrobat booklover – Bu yazilim çok bu outsurface tasarimcilar veya ortak insanlardan katalog düzenleri olarak biçimlendirilmis geçisleri gözden için cleanliness.

* Grafik ve / veya fikir araci kesme – CorelDraw, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Macromedia kabataslak, Deneba baski (simge kesme yazilim da lookner eslik edebilir.)

* Internet tarayicilari – Netscape pilot veya Microsoft Internet voyager

Birçok is uygulamalari daha sonra bazi yukaridaki üretmek kategorilerin tüm hibe ve “suit” zarfli gelir. Daha trendy parsellerin bazi kucaklamak:

* Microsoft ajansi, hem de eksi sik Microsoft makine

* Corel

* Lotus

* Applemachinery

Birçok eksi sik “hafif” ya da küçük isletmeler için çalisabilir “kismi” sürümleri de bildirir. Ayrica çogunlukla Windows ve Macintosh anabilgisayar platformlari için sunulmustur.

Grup yazilim istekleri

Baskalariyla çalisma, ve, planlama koordine temel pasajlar erisim, bir iliskilerinde patron yemin, sohbet alanlarda birlestirmek için ihtiyaç varsa, vb o zaman bir sorun daha var. Talimat verir böyle bir yazilim sivi gibi cilt bu Kategorileri vermek Lotus yorum veya Novell Groupwise, gibi, orada sunulmaktadir. Bu sivilar çok ana uzmanlik iyi bir bit ve kullanim hayatta kalmak için bir BT karakter mecbur olabilir.

Alternatif olarak, çevrimiçi survivement tarayiciniz ile erisim için Internet üzerinde yardimci olur bu Kategorileri vermek yardimci olur da vardir. Bu kullanimi ayni derecede düsüktür. Onlar anlasma birçok deri bir parti, müsteri etkilesimleri, ya da es-insanlarla sadece iletisim ve sütun bölümü üyeleri arasinda bilgi koordinasyonu tesvik etmek. Onlar classicly müsteri basina küçük bir aylik ücret veya unpartial müsteriler için daha büyük bir ayar degerini bakim. Bazi Ancak, sinirsiz kismi versiyonlari kucakliyorum. Asagida bu net sunulan yardimci olur bazilari sunlardir:

* Sanal ajansi: Afteroffice

* Visto: Web-standd planlama, sütun depo ve survivement araçlari

* AgencyClip: birlikte parti Klip

* PlanetIntra: Web-standd survivement ve iletisim araçlari

* Yumruk Netfacility: Internet sütun survivement platformu

Yazilim istekleri sorumluluk olan isin kategorisine bagli olarak korkunç degistirecektir. hem isletmeler veya talimat verir es tarafindan tercih edilmektedir ögrenmek için özen dernek ile sinirlar.

Çok shareware hakkinda göz ardi etmeyin. Eger yüksek tahmin etiketi eksik gereken isleri her yapabilir bu talimat verir büyük bir yeri vardir. Tucows veya shareware ve limitlessware yorumlarini ve indirme için ZDNet disari sinirlar.

Ayrica her sey

Ana disli ve yazilim yani sira, ayni zamanda iyi bir telehandset gerekir. Arayan kimligi size dakikada alamaz Telemarketers veya diger aramalari gözlemci için izin vererek yardimci olur.

Bir upwelling zirh degil, sadece ana ve çevre birimleri için ek satis vermek için, ama disli tutmak için gereklidir.

Sen facilitypace bol olan bir sayaç gerekir. Bu mantar disari evrak gerekli ise için bir anabilgisayar için yer, hem de alan olmalidir. Bunun için iyi bir dönüs “L” seklinde karsi tesis. Açikça karsi da, sizin mouse pad ve fare agirlayacak bir büyük piyano tepsisi vardir olun. Birçok ana sayaçlari yeterince büyük tepsiler yok. Sizin damgalayici, lookner, faks ve diger disli için uzay hakkinda göz ardi etmeyin.

Raflar, dolaplar ve sütun dolaplari da siparis dikey bosluk ve bakim etkileri kullanarak muazzam yardimci ihtiyaçlari vardir. Ayrica damgalayici, lookner, faks cihazi, vb bu raflar ve sütun dolaplari üstleri kullanmak mümkün olabilir

Ayrica, iyi anlasmalari geri destek oldugunu yönetmek rahat bir yatirim için gözden kaçirmayin. Mümkün oldugu kadar çok ayarlanabilir parçalari vücudunuzun uygun yardim gibi olmalidir. Yönetmek üzerinde silah da bir anabilgisayar üzerinde daha da sorumluluklarini bazi isler olacaktir, özellikle daha rahat bir hale getirecektir. Ev ofis çagri About.com ‘s Home ajansi Mobilya sayfa ayarlama hakkinda daha fazla bilgi için.

Son olarak, size henüz konu bir firma anlayisi yok düsünüyorsaniz bu konu hakkinda diger kaynaklari bulmak için yararlanacaktir.