wow_ gaz galon basina yaklasik $ 3.00

“Normal” gaz bir asiri Çok uzak olmayan bir iddia ragmen, kadar galon basina yaklasik 3,00 $ için geri oldugunu inanabiliyor musun? Kelimesi insanlar aslinda fiyat etkileyen noktasina benzin kullanimi geri kesme olmasiydi. Ne yazik ki, bu tür yüksek fiyatlar ile basa çikmak için ögrenmek disinda, benzinin fiyati konuda yapabilecegi hiçbir sey yoktur. Ben üretici fiyatlari yüksek tutmak için tam olarak ne yapacagini biliyorum inaniyorum. Tabii ki, biz bas edemez bir yolu su anda yapmak çok daha fazla yürüyüs yapmak olacaktir. Yani, biz sadece saklamak için yürümek, hatta ise yürüyebiliyordu. Ancak, son derece hizli tempolu hayatta, “zaman” özü ve bize yine en çok yürüyüs yapmak için çok tembel. Baska bir seçenek sadece bir bisiklet almak olacaktir, ama yine o zaman ve en bize sadece yok çok fazla enerji alir.

Bir çok daha makul bir seçenek büyük gaz kilometre alir sadece bir motosiklet gibi bir sey almak olacaktir, ama yedek zaman bol orada alirsiniz. Ve, yine de oraya ne zaman iyi bir gün isi gibi hissedeceksiniz. Motosiklet Eger ulasim için degil, çok pahali bir yeni “bebek” satin alabilecegi tüm araçlar gibi, ama göstermek için de. Ya da, diger taraftan, çok makul bir fiyata güzel kullanilan motosiklet satin alabilirsiniz ve hiçbir sey bile kompakt bir araç sürüs maliyeti ile karsilastirildiginda için çalistirilabilir. Sadece bu motosiklet almak ve yardimci zaman ülkenin belki bir fark yapiyoruz benzin kullanimi, geri kesmek unutmayin. Eger dünyada bir fark yapiyoruz herhangi bir kanit göremiyorsaniz, size cüzdan olarak görmek gerekir.

Eger motosiklet satin gibi, ayni zamanda bir motosiklet kapak satin alma servisleri yatiriminizin korunmasina düsünüyorum. Ve, sadece motosiklet oldugu gibi, motosiklet tüm fiyat araliklari gelir kapsar ve koruma çesitli sekillerde sunuyoruz. Bir garaj veya kapali park yeri varsa, nispeten ucuz toz-kapak tipi kapak yapabilirsiniz. Disinda tutmak planliyorsaniz Ama, elit su geçirmez motosiklet kapak için gidin.

Çogunluga herkes atlar önce – Yani, sonuç olarak, sadece ben kesinlikle yakin gelecekte benzinin fiyati herhangi bir düsüs görmek ve simdi bir motosiklet satin almak için sadece zaman olabilir beklemeyin diyecekler. Bu durumda, motosiklet fiyatlari da havai fisek olacak. Ayrica, çok kaliteli bir motosiklet kapak olsun unutmayin.