Basarili e-ticaret için yol

E-ticaret artik çok milyar sterlin endüstridir. Fazla tüketici çevrimiçi hareket ve online medya kanallari internette bagimlilik arttikça, e-ticaret satis hacmi çeyreginden sonra çeyrek artan artmaya devam ettikçe. Ancak biraz seyreltilmis olarak, çevrimdisi marka pozlama filtreleri internet üzerinden – – Internet bir paradigma degisimi için bir firsat yaratti ve üçüncü taraf bagimli – moda.

Onlar çevrimdisi dünyada edindikleri müsterilerden online kanallar üzerinden online yakin satis tasindi çevrimdisi perakendeciler, ancak dogrudan medya kanallarinda bagimliligi hafife olmamalidir. Sokmak e-ticaret genellikle organik arama motoru sonuçlari artirmak için sokmak arama motoru algoritmalari anlamina gelir – bu kanal üzerinden ve ödemeli arama ile, reklamverenler sadece markali kelimelerde gelen trafik ariyor degildir. Jenerik ve marka kararsiz arama sorgulari üzerinden satis sürücü yetenegi çevrimdisi dünyaya kiyasla ticaret kolay ölçeklenebilirlik ve birkaç engelleri için bir firsat yaratti. Onlar digerlerinden çok daha kolay toplamak sey – – Çevrimdisi markalar editoryal verilen baglantilar lehine arama motoru algoritmalari açisindan avantaji var satislarin yani sira daha büyük bütçeleri ve ekonomileri olduklari çevrimdisi dünyadan artirabilen.

Internet anlamak ve nasil sagladigi firsatlardan yararlanmak için anlayisli pazarlamacilar, onlar büyük markalarin pazar payi uzakta yemek gibi çift dijital büyüme görüyoruz e-ticaret giysiler CEO’lari degildir. Biz ya da online is dünyasinin e-ticaret tarafinda küçük bir konsolidasyon gördük balonu göndermek. Bunun basit bir nedeni bagli kurulus pazarlama. Affiliate pazarlama çevrimdisi perakendeciler ile ortak anlayisli pazarlamacilar için firsatlar sagladi ve çevrimdisi bakin satis komisyon almak oldu. Pazarlamacilar sonra ölçek, marka bilinirligi ve esneklik eksikligi eslerinin ekonomilerinin yararlanmak için firsat var. Onlarin ömrü boyunca bir müsteri degerini kurban ve büyük markalar ile daha da oyun alaninda zaman hizla pazar payi olusturmak için rekabet avantaji kullanmak için basarisiz iken ortagidir pazarlamacilari, bir daha ölçeklenebilir bir is modeli olarak gördükleri için tercih.

Gerçekten e-ticaret kosum zamani simdi olmasinin nedeni budur. Internet kullanimi araciligiyla cografya ya da özellikle yogun sermaye ile sinirli degildir ölçeklenebilir bir is kurmak kolaydir. Bir e-ticaret web sitesi devreye araciligiyla satis kanallari çesitlendirmek ve bu ücretli ve organik arama gibi kaldiraç dogrudan pazarlama kanallari araciligiyla bir ortam saglayabilir. Büyük bir müsteri hizmeti ile birlestiginde bir son derece kullanisli web sitesi müsteri tutma, olumlu marka maruz kalma ve sürekli yüksek büyüme oranlari yol açacaktir.

Basarili e-ticaret sirketlerinin önemli unsuru büyük ilk yatirim gerektirmeyen ve bir firsat çiktiginda büyütmek için yeni pazarlama ortamlar, test etmek için kendi istegidir. Böyle bir dükkan gibi bir varlik kilo yüz binlerce mal olabilir nerede, bir e-ticaret web sitesi çok daha ucuz, çok sabit maliyetler degisken olanlar olmak ve cografi kisitlama sadece technophobia ile degistirilir – konsolidasyon olur ve engelleri önce firsat yararlanmak saglamak sikin ticaret.