büyük e-ticaret tasarim ipuçlari

E-ticaret tasarim düzenli web sitesi tasarimi farkli birçok yönden. Bir e-ticaret web sitesi iki essiz amaçlara hizmet etmek için vardir, ilk müsterilerinin ihtiyaçlarini karsilamak için ve ikincisi daha fazla ürün satmak için. Genel olarak web kullanicilarinin kolayca dikkati dagilir ve hizli bir sekilde sabir kaybeder. Anahtar serin ama karmasik özellikleri üzerinde kullanilabilirlik ile ilgili daha fazla ve daha az odaklanmaktir. Onlar aramak için ne iyi bir fikir edinmek mümkün olmalidir online magaza ulasmak gibi kisa sürede, is onlari mümkün oldugunca az adimlar olarak bulmak izin vermektir. Son olarak ürün sayfalarinda kelime ve görüntüler ürünün ne kadar büyük bir açik bir mesaj, faydalari ve özellikleri iletmek gerekir.

Web Sitesini kadar bir e-ticaret sitesinde en önemli sayfalarindan biridir. Bir açilis sayfasi, ama bunlarin hiçbiri olarak hareket ana sayfa olarak duyuru ve promosyonlar için etkin olarak kullanilabilir web sayfalari bir dizi olabilir. E-ticaret bir web siteniz için tasarim temiz ve basit hem de olmalidir. Fantezi flash animasyon ve hareketli grafik diger türleri sadece ziyaretçi bosa çikarmak olacaktir. En önemli içerik alaninda bir ya büyük resim, resim veya metin için ayri alanlar veya birden çok görüntü görüntülemek için bir slayt gösterisi içermelidir. Bu bölüm özellikli ürünler, en çok satilanlar, yeni gelenler, promosyonlar, indirim ya da özel teklifler için idealdir. Canli görüntüler, çarpici renkler, catchphrases ve aciliyet duygusu yaygin ana kullanilan tüm vardir. Bu alanin en iyi sekilde yapmak için yaraticiliginizi kullanin.

Baslik, kenar çubugu ve altbilgi hareket bir web sitesinin çerçeve olarak ve etkin bir marka, kullanilabilirlik ve navigasyon için kullanilabilir. Bu ziyaretçi üzerinde sayfa olursa olsun görünür, çünkü bu bölümün tamamini, e-ticaret tasarimi önemli bir parçasidir. Online alisveris belirli bir sayfadan baska yere gitmek için tesvik varsa, genellikle nereye onlari anlamaya yardimci olmak için bu bölümler üzerinde de durulacaktir. Burada ana bölümlerin her içinde bulunan en yaygin unsurlari bazilari sunlardir:

baslik

– Isim, logo ve magaza için slogan
– ‘Hesabim’ baglanti varsa
– Alisveris sepeti ve çikis için bir baglanti
– Arama kutusu
– Sirket bilgileri, faqs, iletisim bilgileri ve daha fazlasini içerir En navigasyon menüsü

kenar çubugu

– Kategoriye göre iki ürün listeleri sayfalara baglanma, marka ya da fiyat
– Abonelik opt-in kutusu posta listesi için
– Arama kutusu
– Fiyat ve görüntü ile Sunulan ürün
– Özellikli ürünler, en çok satilanlar, promosyonlar ve yeni gelenler için özel bir kategori sayfalara baglantilar

altbilgi

– Telif Hakki Bildirisi
– Hakkimizda gibi bilgi sayfalarini baglanti, iletisim, nakliye ve iade politikasi, gizlilik politikasi ve sartlar ve kosullar
– Hesabim için ek baglantilar, alisveris sepeti ve çikis
– E-ticaret gizlilik ve güvenlik logolar

Büyük e-ticaret tasarim Ürün sayfasina özel bir önem veriyor. Ziyaretçinin bir satin alma islemi olsun ya da büyük ölçüde ürün sayfasi insa ne kadar iyi baglidir. Bu sayfalar için kisa ve nokta ve harekete geçmek için ziyaretçi almak için ikna edici metin ve görüntü kullanimi önemlidir. Geleneksel e-ticaret tasarimi soldaki ürün resmi ve sagda açiklamasini görüntüler. Bu web ziyaretçiler bu düzen için kullanilir ve gözlerini dogal olarak sol taraftan sag tarafa bir web sayfasi bakacagiz çünkü, gelenegi kirmak için önemlidir. En iyi sonuçlar için, kat yukarida görüntüleri ve açiklama hem tutmaya çalisin. Farkli açilarda ürün görüntülemek, birden fazla ürün resim kullanmak ve kullanim sirasinda ürüne bagli olarak, onun uyum, boyut ve nasil görünür. Her zaman resimleri çok kaliteli ve mümkünse, ek görsel yararina bir zoom özelligi eklemek emin olun. Açiklama, kat üstünde görünür gibi kullanilabilir renk ve boyutlarda gibi emin önemli bilgiler yapmak ve mümkün kursun puan kullanimi, kisa ve öz olmali. Online alisveris görüntü odaklanmak ve bu yüzden onlari okumak için çok fazla vermeyin geri kalan içeriginden yagsiz egilimindedir. En önemlisi, eylem dügmesi için çagri dikkat çekiyor ediniz.

E-ticaret tasarim artik kolayca herhangi bir teknik beceri ya da birisiyle ise çok para olmadan elde edilebilir. Birçok e-ticaret çözümleri online magaza görünümünü özellestirmek için özellikler sunuyoruz. Bakmaniz gereken temel özellikleri sunlardir:

– Hiçbir html bilgisi olan kullanicilar için sablonlar yelpazesi
– Html bilgisi olanlar kendi tasarimi yükleyebilirsiniz
– WYSIWYG araci dahili sayfalari özellestirmek mümkün olun
– Online magaza tasarimi tam bir kontrol saglar
– Eylem dügmeleri e-ticaret çagri seçimi kullanin
– Görüntü kalitesi tutarken otomatik resim yeniden boyutlandirma fonksiyonu ile küçük olusturun

Büyük e-ticaret web sayfasi tasarimi olusturmak için güçlü olmak büyük ölçüde seçtiginiz e-ticaret çözümü baglidir. Özellikleri ve bunun yerine genel bir birinin tamamen benzersiz bir online magaza özellestirmek ve tasarim saglayan araçlari arayin. En iyi alisveris deneyimi ile müsterilerine sunmak için kolay navigasyon ve kullanilabilirlik fonksiyonlari ekleyin.