Çocuklariniz için dogru oyuncak seçimi

Piyasa oyuncaklar ile ürün ve bu nedenle her türlü dolu. Oyuncaklar için alisveris en iyi yatirimlardan biri olabilir ama pervasizca orada geçirdim önce dikkat etmeniz gereken bazi gerçekler vardir. Sahip ihtiyacinin dogasi bagli olarak, herhangi bir oyuncak için seçiminizi baskalariyla farkli olabilir. Orada dikkate almak gereken ilk ve en önemli faktör bu çocuklar için dogru oyuncak karar vermek için en önemli faktör olarak, çocugunuzun yasina görmektir. Ikinci faktör bütçesidir. Ne kadar orada geçirdim istiyorum da seçiminizi belirleyebilirsiniz. Ve ihtiyaci ve bütçe arasinda bir denge seçtiginiz Mutfak oyna, gibi bir oyuncak satin alma arasinda olabilir yapma, Dollhouse Mobilya, Oyun evleri, Çocuk evleri ve Oyuncak bebek eviniz oynayin.

Oyuncaklar temelde çocuklar onlarla oynayarak kendi beceri gelistirmeye yardimci olmak için gerekli olarak kabul edilir. Bu sadece çocugunuzun gerçek bir sekilde onlarla davranmak için taklit izin için bir yol oldugunu. Yani, hatta tek basina çocugunuzun olma durumu yavas yavas iyi bir iletisim becerisi ile büyür ve sonuçta sosyallesme daha kolay bir seçenek olur.

Simdi oyuncaklar ayak uydurarak, oyuncak satin alma konusunda iyi bir miktar yatirim gidin orada da gereklidir. Sen, gibi oyuncaklar için uzun bir hayat vermek için nelerin açik güneste veya iklim çok nemli ya da wetly olan onlari uzun tutmak asla. Bir dollhouse örtmek, günes isigi dogrudan gelir evinizde herhangi bir yerde koymak asla. En azindan, isinlari boya, duvar kagidi ve solmaya kumaslar neden olabilir. Bir daha sert etki olarak, günes bile ahsap çatlak veya bükülmesine neden olabilir. Sizin oyuncaklar tutmak için baska bir yol daha iyi kendi evinde ögeleri toz olur gibi, periyodik olarak toz etmektir.