çözümler adlandirma e-ticaret

E-ticaret dünyasi büyüleyici teknoloji ve önemli imkani ile doldurulur. Online satis için bir tugla ve harç magaza hareket yabanci bir ülkeye ihraç ediliyor gibi hissedebilirsiniz. Kazanan bir web sitesi gelistirme ile ilgili her konuda anlamak olmayabilir, ama uyum CAN. Sonuçta iyi dünya çapinda bir müsteri tabani elde edilen uzun vadeli is firsati olabilir.

Ben çevrimiçi pazarlamacilar için mevcut araçlari sadece birkaç deginmek istiyorum.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) – Bu arama motorlari siralamasinda belirlemenize yardimci anahtar kelime veya cümleleri kullanilmasidir. Bu online pazarlama için en organik yaklasimdir ve genellikle uzun vadeli basarisi üzerinde en çok etkisi vardir.

Liste Bina – Bu teknik, posta satis malzeme, Ezines ve müsterilerine diger bilgileri kullanilmak üzere e-posta adresleri kazanmak yardimci olmak için kullanilir. Bu genellikle ziyaretçiler ücretsiz güncellemeleri almak için kayit olabilirsiniz çevrimiçi formlari ile elde edilir.

Autoresponders – Bu teknoloji elle gelen kutunuza gelen her e-posta cevap vermek zorunda sizi açmak için kullanilir. Ayni zamanda, bir makbuz otomatik müsteriye gönderilen çikis sürecinin bir parçasi olarak yararlidir.

Is Bloglama – Bu teknoloji, is yazismalari için insan eli koyarak yararlidir. Onlarin uygun bir zamanda yorumlayan müsteriler için bir blog zamaninda güncellemeleri saglayabilir.

Ezine Yayincilik – isinizi bir yayinda bilgi ve satis sunumlari saglayabilir bir opt-in e-posta dagitim sistemi. Bu en potansiyel müsterilere ulasmak için en hizli yol saglar.

Tiklama Basi (PPC) Reklam Pay – Bu strateji online is atlama baslangiç ??yararlidir, ancak artik gerekli olmayabilir sitenize mevcuttur. Sonuçta hedef PPC gerektigi gibi olmayabilir bir site siralama önemli yeterince elde etmektir.

Müzayede – isinizi maruz kalma önemli bir dönüs alabilirsiniz bir online açik artirma araciligiyla ürün ve hizmetlerin bazi yaparak.

Podcasting – ses ve video sunumlari Hem podcast tarafindan teslim ve pazarlama hedefleri için çok insan dokunus saglamak için potansiyeline sahip olabilir.

Ebooks – Bu bilgilendirme pazarlama araci kayit (böylece daha sonraki postalar için kendi ilgili bilgileri yakalama) veya online satin almak için bir bonus olarak olanlara teslim edilebilir.

Kesinlikle orada online pazarlama için daha pek çok yöntem vardir, ama bu liste online pazarlama hedeflerine ulasabilecegi cesaret saglar ve size rüya elde etmenize yardimci olabilir birçok araç vardir umuyoruz.