dijital ürünler güler yüzlü hizmet yerine temkinli, belge yükü kredi ürün satmak

Harika bir yazilim ürün yarattik ve biraz para kazanmak ya da kendi yazilim sirketi is baslatmak için çevrimiçi satmak istiyorum. Bir mükemmel görünümlü web sitesi olusturduk, yazilim piyasada büyük bir talep var ve bunu satmaya hazir. Ama müsteri konum ödeme kabul nasil? Bir kredi karti ve Paypal isleme çözüm almak gerekir … Ama nerede ve nasil?

Kendi yazilim veya baska bir dijital ürünler (e-kitaplar, üyelik web sitesi, vb) online satis baslatmak için, size kredi karti kabul böylece elde bankadan gerçek tüccar hesabi almak gerekir
web sitenizde ödemeleri. Genellikle bu islem çok zaman alir:

1) Siz, ürün, satis hacimleri anlatan uzun banka formlari doldurmak gerekir sirketiniz hakkinda kisisel bilgi vermek.

2) tarama ve bankaya sirketinizin belgeleri göndermeniz gerekir. Buna ek olarak size pasaport, kimlik ve diger belgelerin noter onayli kopyalarini saglamak gerekir.

3) Eger yazilim sirketi nasil çalistigini açiklayan banka için profesyonel bir is plani saglamak ve ürün online satis nasil gerekir.

Hedef pazar ve büyük ülkeler: 4) Müsterileriniz hakkinda banka her seyi anlatmak gerekir.

5) Daha da – kendi ödeme isleme tarihi saglamak zorunda olacak. Banka ay ve genel miktarda basina gerçeklesen islem sayisi, satis hacmi soracaktir.

6) Bankalar genellikle, belge dogrulamalari uzun bir süreç için gitmek kayit dogrulamalari izleyebilirsiniz. Hatta kredi puanlari ve kredi puani kuruluslari üzerinde güvenilirligini degerlendirme kontrol edecektir.

7) is yasam döngüsü ve karlilik canliligi da tüccar hesabi onaylamadan önce dogrulandi.

Bu kriterler Ancak, zaten kurulmus ve çalisan sirketler için bir sorun olmayabilir … Sadece ilk yazilim ürünü ile baslayan ve sirketinizin yeni ise – hiçbir is geçmisi, hiçbir kredibilitesi, ne cirosu, ödeme isleme geçmisi var. Çogunlugu baslangiç ??çünkü o zaman, yeni online is için bir tüccar hesabi açmak için neredeyse imkansiz olacak, küçük isletmelerin tüm ihtiyaçlarini karsilamak için basarisiz. Bu yüzden bir hiç bitmeyen daire gibi: Eger yeni konum -> ödeme isleme geçmisi yok -> bir tüccar hesabi alamiyorum -> islem kredi karti ödemeleri baslayamaz -> hiçbir cirosu -> hiçbir banka konusmak çünkü, yola çikmaya hiçbir yetenegi.

Ancak, sizin için bir çözüm hala … dijital ürün perakende ve dagitim uzmanlasmis özel sirket bulunmaktadir. Onlar size web sitesi ve hepsi kazanç ödeme bu sekilde kredi karti ödemeleri kabul saglar.

Yapmaniz gereken tek sey sadece, bu sirket kayit kendi sistemi için yazilim ürün eklemek ve ürün yorumlanan alir bir kez, web sitenize yerlestirmek için özel ödeme dügmesi kodlari alirsiniz etmektir. Ödeme baglantilari yerlestirilir kez yazilim ürünü için kredi karti ödemeleri kabul etmek mümkün olacak.

Bu perakendeciler web sitenize saticilari olarak hareket ederler. Burada, bu tür web sitelerinde PayPal ile kayit veya kredi karti islemleri için bir tüccar hesabi saglayici olmasi gerekmez. Sen hemen yazilim, e-kitaplar ve tesvik için dijital ürünler yükleyebilirsiniz. Bu en az risk ile, is yapmanin bir çok, güvenli, esnek ve kolay bir yoludur.