e-ticaret web sitesi pazarlama

Oldukça dürüst olmak gerekirse, e-ticaret web sitesi pazarlama Bu tek bir yazi çok daha fazla ayrinti hak ediyor. Bir web sitesi pazarlama küçük yönlerini bazi adamis tüm kitap vardir. Yani bu bölüm için, ben size web sitenize insanlari getirmek için bulacaksiniz yaygin yöntemlerden bazilari üzerine gitmek için gidiyorum. Bazilari sen ve ben size e-ticaret sitesi için almak iyi yollar olabilecegini düsünüyorum olanlar bireysel konularda daha fazla bilgi için tesvik edecek entrika olabilir.

arama motoru optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) muhtemelen daha popüler ve en çok tartisilan pazarlama yöntemlerinden biridir. O bu sesler yol çok karmasik ya da teknik kendinizi söylüyor olabilir. Gerçekten, degil mi.

Ne oldugunu açiklamak için, ilk arama motorlari çalistirmak nasil hakkinda biraz açiklamak zorunda. ABD’nin en popüler arama motoru oldugu için bizim örnek olarak Google kullanacagiz. Google, arama için bir “anahtar kelimeler” yazin gittiginizde, bu milyonlarca bazen, birkaç sonuçlari çeker. Simdi, Google manuel olarak internet üzerinde her bir web sitesi üzerinden gitmek ve bununla ilgili anahtar kelimeler belirlemek az isçi yoktur. Bu sayisiz saatler alacagini ve verimsiz olacaktir. Bunun yerine, insanlarin “Google algoritmasi” dedigimiz var. Google, yazilim araciligiyla yeni web sitelerini bulur gibi, bununla ilgili ne belirler. Onlar baglanti, etki alani adi, vb vardir yaptiginizda bu yapilacaklar çok çesitli kullanir, sayfanin basligi, içerigi ve kim web sitesine baglanti oldugunu, hangi anahtar kelimeler insanlar baglantilari kullaniyor SEO önemli bir rol oynayan faktörler büyük bir listesidir. Sizin ucundan pazarlama eylemi, web siteniz hakkinda oldugunu belirlemek için Google yazilim için web sitenize kolay yapmaktir. Bu nedenle, Google kendi web sitesi hakkinda ne söylemek mümkün oldugunu pek çok diger web sitelerine daha daha iyi siralama. Nihai hedef onlar ürün veya hizmet için ararken web sitenizin üst birkaç sonuçlarinda listelenen sahip olmaktir.

tüketiciyi hedef alan reklâm

Bu en yaygin pazarlama yöntemlerden biridir. Bu internet disinda bir pano gibi basitçe. Sen ne teklif ilgi olacagini trafik olabilir diger halklar web sitelerinde ürün veya hizmet için reklam yerlestirin. Eger motosiklet satmak Örnegin,, bunu motosiklet ilgilenen insanlar olan bir forumunda bir afis yer olabilir.

tiklama basina ödeme

Bu web sitenize trafik almak için en hizli yöntemlerden biridir. Sorun ne yaptiginizi bilmiyorsaniz, size yatirim getirisi görmek asla olmasidir. Ben çok Hiç yer almak önce PPC hakkinda çok sey okumanizi öneririz.

Insanlar anahtar kelimeler ararken gerçek islemi ancak Google gibi yerlerde arama sonuçlari içinde web çiziyor. Örnegin, birisi Google’da “Motosiklet” üzerinde arama yaptiginda için ziyaretçi basina 2,00 $ ödemek olabilir. Bu aslinda çok genis oldugu için satin almak için iyi bir anahtar kelime olmaz. Fakat yine de, bu basit bir bakis ve bu yol almaya karar verirseniz PPC daha fazla okumalisiniz.

küçük ücretsiz yöntemleri

Genel olarak, bu yöntemler oldukça iyi degildir. Baska bir yerde onlar hakkinda okuyacak çünkü Ayni zamanda söz deger. Bu zaman ve çaba, ancak web sitesi olusturmak için harcamak zaman varsa, siz de bu bazi ekstra trafik elde etmek için yapabilir. Bunlarin çogu SEO ile ilgili, bu nedenle orada yan faydalari da vardir.