Eger amazon üzerinde ürün satis hakkinda bilmeniz gereken her sey

Amazon en güvenilir online isletmelerin biridir. Internet perakende üzerinde alaninda liderleri olarak, Amazon e-ticaret teknoloji ve küresel bir pazar için ürün satmak için trafige sahiptir. Bir internet pazarlama acemi iseniz, hizli Amazon ürün satis için sundugu asagidaki özellikleri okuyun.

amazon özellikleri

Site için bir fikir vermek için, bize ilk Amazon tarafindan sunulan temel özellikleri bir göz atalim. Herhangi bir ürün için bir arama yapin ve ekranda görmek – su anda sitesini ziyaret etmek için çekinmeyin.

Fark Özellikler:

– Sonuçlar her zaman profesyonel bir fotograf veya ürünün grafik çesit içerir.

– Fiyat görünür yapilir ve bir teklif, yani ücretsiz kargo ile birlestirilmistir. Perakende kapali kaydedilir miktari görünür yapilir dikkat edin. Bu kurulu bir reklam stratejisi – Amazon ürün deger ne insanlara anlatmaya ve su anda buna deger oldugu miktardan daha az satiyor olmasidir.

– Amazon stok ögeleri ve ürünün müsteriye ulasmak için alacagi tahmini zaman sayisi bahseder. Bu ürünün miktari sinirli oldugunu biliyoruz zaman alisveris bir öge satin almak için daha fazla egimlidir. Zaman beklenti de en müsteriler ve saticilar için yararli bir özelliktir.

– Amazon Çapraz Satis ve Up Satis kullanir. Amazon olabilir baska bir ürünün bir söz yapar; Bu ürün benzerlik dayali ya da bir müsteri bir ürün gördügü zaman yani satin aldigi ilk övgü baska bir ürün satin almak için olsaydi müsteri soruyor satis bir kavram ifade eder müsteri ilgi.

– Bir ‘Bak içinde’ özelligi kitaplar için alisveris müsterilere sunulmaktadir. Bu hayat gibi özelligi müsteri kitap bir daha yakindan bakmak için izin verir.

– Yorumlari – ‘Içerik Incelemesi’ bölümünde ayrintili olarak ürün açiklanir.
Amazon da müsterilerin bir ürün yorumlayan saglar. Bu degerlendirme genellikle ürün hakkinda referanslari gibi, güvenilir adil ve hareket vardir. Geri besleme her türlü satici için yararli olabilir.

– Ekstralar Eklenenler – Amazon müsteri tartismalar, bir Listamania özellik, Wiki Bilgi vs Tüm bu ekstra özel ürünler ya da konular etrafinda ilgi olusturmak için kullanilabilir yani çapraz satis ve interaktif cihazlar çesitli türleri içerir.

Ne CAN ve Amazon satilan EDILEMEZ

Amazon asagidaki kategorilerde ürünlerini yerlestirmek için satici izin verir: Kitap, Müzik, DVD, Video / VHS, Otomotiv, Bebek, Kamera ve Fotograf, Elektronik, Hersey, Saglik ve Kisisel Bakim, Ev ve Bahçe, Müzik Aletleri, Ofis Ürünleri, Yazilim, Spor & Eglence, Araçlar ve Donanim ve Video Oyunlari.

Asagidaki ürünler Amazon üzerinde satilamaz: Dergiler ve Gazeteler, Yetiskin Oyuncaklar, Hediye Kartlari ve Hediye Çeki, Silahlar ve Mühimmat, Fotograf Isleme, Reçeteli Ilaçlar ve Tütün ve Alkol.

Bunlar nasil çalisir:

– Kayit
Amazon üzerinde ürün satan baslamak için, yapmaniz gereken ilk sey kayit oldugunu. Bu bir Bireysel satici olarak da kayit için kisa bir online formu doldurmak için gerektiren basit bir islemdir.

Eger ayda fazla 40 siparis süreci gerekir oldugunu düsünüyorsaniz bir Pro Tüccar olarak kayit olmaniz gerekmektedir.

– Ürün stok yükleyin
Amazon Eger ürün stok yüklemek için gerçekten basit yapti. Kayit sonra, ürün ile ilgili bilgi gönderdiginiz için üç seçeneginiz vardir:

Seçenek 1: her seferinde bir ürün yaratmak için Satici bir ürün özelligi Merkez Ekle kullanin. Eger Satici Merkez asina iseniz, bilmeniz gereken her seyi Amazon.com satis tüm yönleri ile basa çikmak için kullanilan web arayüzü olmasidir. Sen emir gibi olsa ödemeler ele, stok güncellemeleri ve daha sonra yapmak, ürün bilgisi eklemek için bu araci kullanabilirsiniz.

Seçenek 2: Satici Masaüstü yararlanin. Bu envanter için toplu olarak ürün veya tek tek eklemek için kullanabileceginiz ücretsiz ve kullanici dostu bir masaüstü uygulamasidir.

Seçenek 3: Ayni anda pek çok ürün hakkinda bilgi göndermek istiyorsaniz, birden fazla ürün olusturmak için envanter dosyalari kullanir.

– Ürünlerinizi lekeli olsun
, Amazon’un trafik simdi de trafik olur – Amazon üzerinde ürün listeleme, onlar potansiyel müsteriler 7/24 milyonlarca ulasmak.

– Ürünü satin alir
Amazon bir ürün satin almak da çok basit ve hizli uygun degil sadece, ama. Ürününüz kolay bir fare tiklamasiyla satin alinir.

– Nakliye
Esasen, yeni sahibi için ürün nakliye sorumlu bulunmaktadir. Amazon bir siparis edilmistir e-posta yoluyla satin alma hakkinda sizi bilgilendirecegiz. Yapmaniz gereken tek sey, paketi ve müsteriye ürün gemi edilir.
Bu bölümde islemek için tercih ediyorum Eger Amazon seçenegi yerine getirilmesi için tercih olabilir.

– Cebinizde para
Amazon sonra banka hesabiniza dogrudan mevduat ile size ödeme yapar. Ayrica en kisa sürede ödeme gönderildi olarak e-posta yoluyla bu mevduat haberdar edilecektir.

Biz para konusunda olsa da, bana Amazon Satici olmak için gerekli Ücretler bir taslagini vereyim …

Amazon tarafindan kullanilabilir olan 2 büyük ‘Saticinin paketleri vardir.

Yalnizca birkaç ürün satmak ya da ayda yerlestirilen az 40 emir var beklemek ariyorsaniz, bir Bireysel satici olarak da kayit isterim. Burada söz sadece ücreti $ 0.99 bir ‘basina ürün satilan’ ücreti – bu sadece sizin sattiginiz ürün basina 0,99 $ ödemek anlamina gelir.

Eger ayda çok fazla 40 ürün satis olacagini düsünüyorsaniz Öte yandan, bir Pro Tüccar olmak için kayit gerekir. Burada ürünlerini satmak zaman standart bir aylik 39,99 $ abonelik ücreti yani sira küçük bir sevk ve kapanis ücreti ödemek bekleyebilirsiniz. Bu ücretler ürün kategorisi ile ilgili.

Her iki satis seçenekleri için, Unutmayin, hiçbir bireyin madde listeleme ücreti ve hiçbir kredi karti islem ücreti vardir.

E-ticaret için yeni iseniz, internet ortaminda finansal islemler yapma fikri endise biraz olabilir. -Amazon olsa kolayligi olarak akla ayarladiginiz yardimci olabilecek birkaç kullanisli özellikler gelistirmistir korku degil.

sahtekarlik korumasi

Amazon onun saticilari dünya standartlarinda bir ödeme dolandiricilik koruma hizmeti sunmaktadir. Onlar ne herhangi bir zamanda siparis ve ödemeler ile oluyor tam size kisisellestirilmis bildirimleri ile basmis bir sistem gelistirdiler.

kredi karti tesisleri

Dogal olarak, Amazon en büyük kredi karti saglayicilari ile güvenli islem gerçeklestirmek için lisansli.

bir-to-z garanti programi

Bu program, özellikle müsterinin güvenligi için tasarlanmis ancak bu müsteri, Amazon ve sizin aranizda is güven duygusu kurmak için olusturuldu olarak bu tür bir programin farkinda olmak önemlidir oldugunu.

Simdi kendinizi baslamak için nasil biliyorum, ticaret birkaç hile ögrenmek gerekir …

Bu ürün sicak kek gibi satmak emin olmak için ne yapabilirim böylece, SATIS hakkinda Hepsi bu mu?

ucu 1) anahtar kelimeler

Uygun anahtar kelimeler, internet üzerinden yüksek ürün satislari için çok önemlidir. Anahtar Kelimeler ürününüze potansiyel müsteri çekebilmek, böylece size ürün hakkinda yazili olabilir baska bir yerde senin Amazon ürün açiklamasi yani sira ürüne özel anahtar kelime eklemek için denemek için önemlidir. Eger arama motorlarindan çok yüksek trafik almak istiyorsaniz, size ana ürün bir anahtar kelime ifade analizi yapmak gerekebilir. Bu Google’in dis anahtar kelime araci veya WordTracker ücretsiz aracini kullanarak yapilabilir. Bu en yüksek siralamasi ile uygun anahtar kelimeleri seçmek önemlidir.

ucu 2) ürün hakkinda yazmak

Ürününüz hakkinda kullanilabilir fazla online içerik, daha iyi satis içindir. Bu sizin pazara hitap edecek ilginç içerik yazmak ve bu ürünün anahtar kelimeler içerdiginden emin olun önemlidir. Bir sonraki adim tüm web üzerinden bu bilgi yayinlamaktir. Sen ‘Listamania’ ya da yararlanabilir ‘Yani istiyorum … kilavuzu’ özellikleri Amazon tarafindan saglar, ama ayni zamanda ürün hakkinda blog veya daha fazla ürün tanitim yani sosyal medya siteleri yararlanmak için özgür hissedebilirsiniz arkadas olmak ya da muhtemelen satiyoruz o ürünün türüne bir ilgi var Facebook’ta kisilerle bir grup baslar.

ucu 3) online ürün promosyon sirketleri

Üst ürün tanitim firmalarin bir listesini bulmak için bir Google aramasi yapmak için çekinmeyin. Agresif online ürün pazarlayacak pek çok sirket var – dis yardim bu tip, siz kisisel olarak ürünün pazarlama almak zorunda kalmazsiniz. Sirketlerin bu tür yararlanarak hakkinda tek dezavantaji hizmet çogu nakit bir agir paket ödemek için gerekli olmasidir.

En Çok Satanlar aslinda RankTracer adli bir ilginç sirket size tanitmak istiyoruz ürün tanitim bu tür tercih gibi. Sirket öncelikle Amazon satilan herhangi bir ürün için izleme satis sunarken Onlar, bir özgür, ekstra hizmet olarak ürün tanitim sunuyoruz.

RankTracer dinamik bir analiz araci olarak tasarlanmistir. Bu Amazon yerel herhangi bir ürün çesitli satis izlemenize olanak saglar – interaktif uyari sistemleri ve flash tabanli grafikler ile birlikte satis rütbe istatistik yararli raporlar, sunmak. Eger Amazon üzerinde bir satis bir sey varsa, bu bilgi yorumlanmasi Amazon açmiyor bu bilgileri sizin gerçek satis rakamlari, seffaf ve aninda erisim verecektir.

Eger RankTracer hizmetleri hakkinda daha fazla bilgi isterseniz sadece www.ranktracer.com ziyaret