evden bir telefon telesekreter servisine baslamak için en kolay ve en ucuz yolu

Is adamlari giderek cep telefonlari güveniyor olsa da, aslinda akilli olanlar beck olmak ve her umudu ve müsterinin çagri verimsiz oldugunu biliyoruz kalir. Onlar her isi daha uzun sürer ve kendilerini sürekli bir zil telefon tarafindan rahatsiz edilmek izin verirseniz hatalari çok daha olasi oldugunu biliyoruz.

Yani akilli operatörleri yerine kendi telefon baskasi tarafindan cevaplanan çagri olurdu. Küçük isletmeler için sorun tam zamanli santral memuru ya da sekreter için ödeme sadece ekonomik degil olmasidir. Ne ihtiyaç duyduklari insan operatörler tarafindan insanli bir telefon cevaplama servisidir. Ve düsük maliyetle bir is kurmak isteyenler için ideal bir is firsati sunuyor bu bir ihtiyaçtir.

Yerel küçük isletmeler adina evden bir telefon telesekreter servisini Isletim kurmak için en basit ve en ucuz ev isletmelerin biridir. Bu herhangi bir nedenle evden çikamayan olanlar için çok uygundur. Ayni zamanda da daha kolay bulmak veya var seçim yok ama evden çalismak için bir engelli kisiler tarafindan çalistirilabilir bir is.

Büyük ofis tabanli telefon cevaplama hizmetleri karmasik ve pahali bilgisayar donanimlari kullanin. Telefon çaldiginda, yazilim çagrildigini istemci aranan numarasindan bilir ve operatörün bilgisayar ekraninda müsteri bilgilerini görüntüler.

Geçmiste bir ev tabanli telesekreter servisine rekabet edebilecek tek yolu aramalari müsterinin adina cevap olabilir, böylece her müsteri için ayri bir telefon hatti alarak oldu. Bu sadece hantal degildi ama sadece bir arama bir anda her müsteri için cevap anlamina geliyordu. Ve müsteri tabanini genisletmek için tek yolu daha fazla telefon hatlari satin alarak oldu.

Ama simdi sanal panolarin son giris ile mümkün baska bir yolu yoktur. Bu pahali santralleri olarak degil, görevli maliyeti olmadan ayni tesisleri telefon santrali ve sunan ayrilmaz bir parçasi olan telefon sistemleri. Aslinda, birçok sanal santralleri genellikle kullaniciya ücretsiz, özellikle Ingiltere’de, küçük bir ücret ve birçok sunulmaktadir.

Her müsteri ana is numarasi olarak müsteri tarafindan kullanilan sanal bir santral telefon numarasi tahsis edilir. Alternatif olarak, istemci kurulu bir sayida bu çagri göndermek için çagri yönlendirme kullanabilirsiniz.

Sanal santral numarasini aramalari otomatik yanitladi ve bir siraya yerlestirilir. Her çagri sonra hemen telesekreter hizmetinin sabit hat numarasi iletilir. Sadece telefon yanitlama is baslayan olanlar için, bu bile kendi telefon numarasi olabilir. Her arama ilan edilir olmasidir. Operatör onlar ABC sirket için bir arama “duymak bir çagriyi cevapladiginda. “Kabul etmek herhangi bir tusa basin.

Sanal santral sadece bir numaraya çagri göndermez. Hemen cevap olmayan veya mesgul eger arkaya birkaç gönderebilirsiniz. Bu da ayni zamanda kendi evinizin konforunda çalismak için ise baskalarina tasma aramalari gerektigi gibi daha fazla satir yüklemek veya disaridan kim baslayan olanlar için harika.

Tabii ki, sanal santral gibi e-posta ile cevapsiz aramalar e-posta ve bildirim ile teslim sesli mesaj gibi diger özellikleri sunlardir. Ama çagri ilan ve isletmelere hizmet yanitlayan bir telefon sunan baslatmak için ev isçi için kolay ve ucuz olmamisti anlamina birden fazla sabit hatlara gönderilmesi için temel yetenegidir.