firsat-biz motivasyon hikayeler (Bölüm 1) ele geçirmek için nasil

“Ben bir çocukken,” General Grant annem bir sabah kahvaltida tereyagi olmadan kendini buldu ve bana bir komsu bazi ödünç gönderildi “dedi. Nakavt olmadan eve gitmek, ben oglu okunan bir mektup kulak misafiri o sinavda basarisiz oldugunu belirten ve ev geliyordu, West Point de daha sonra bir komsu,. ”

Ben kahvalti ilçemiz için kongre bürosuna kostu beklemeden, tereyagi var eve götürdü, ve. ‘Bay Hamer, ‘dedim,’ bana West Point tayin edecek? ‘ ‘Hayir, yoktur, ve hizmet için üç yil vardir.’ ‘Ama bana gönderecek o, basarisiz gerekir degil mi?’ Bay Hamer güldü. ‘O Uly, denemek için hiçbir faydasi, geçmesi yoksa.’ ‘Bana nasil olsa bana sans, Bay Hamer, verecek söz ver.’ Bay Hamer söz verdi.

Ertesi gün maglup delikanli eve geldi ve kongre, benim netlik gülüyor, bana randevu verdi. “Simdi,” Grant, “bu annemin beni genel ve baskani yapilan tereyagi olmadan ediliyordu” dedi. Ama yanilmisti. Yukari dogru onu çagirdi onu ele geçirmek için sans ve çabukluk, görmek için kendi zekilik oldu. “Kimse yok,” bir Roma Kardinal “Fortune hayatinda bir kez ziyaret etmez kime, ama onu almaya hazir degil buldugunda, o pencereden kapida gider ve disari” diyor.

Firsat nazli oldugunu. Dikkatsiz, yavas, dikkatsiz, tembel görmek için basarisiz, ya da ona debriyaj gitti. Keskin adamlar aninda tespit ve konu hakkinda söylenebilir wing.The büyük açikken kosullar, ve hayatlarinin bazi dönemlerinde erkekler yardimci olmak için bir araya, ve digerleri de onlari engellemek için bir araya yapacagiz ki, onu yakalamak . Böylece çok biz özgürce kabul, ama bu kombinasyonlarda hiçbir ölüm, ne “sans” olarak böyle bir sey ya da “sans” olarak ortak kabul yoktur.

Onlar gelip hayatin diger tüm imkanlari ve vesilelerle gibi gidin ve onlar üzerine ele geçirilen ve en yapilirsa, onlar yarar adam sansli oldugunu, ancak gelismemis tarafindan geçmek ihmal ve izin verilirse, o talihsiz bir durumdur. “Charley,” New York dogumlu bir katip Musa H. Grinnell “Fifth Avenue benim eve benim palto ucu almak” diyor. Bay Charley “, ben is ögrenmek için geldim. Ben bir çirak degilim”, hakkinda mirildaniyor bir sey kat alir ve isteksizce hareket eder. Bay Grinnell görüyor ve ayni zamanda onun New England katip biri diyor “ben o kadar alacagim.” “Yani dogru, bunu,” Sayin G. diyor, ve kendi kendine diyor, “bu çocuk akilli, o çalisacak,” ve o yapilacak çok onu verir. O terfi alir, hem de onun isverenlerin gibi is erkeklerin güven alir ve kisa sürede basarili bir adam olarak bilinir.

Gözlerinin en iyi sekilde ve hiçbir sey o muhtemelen onun kulaklari giderken ona yardimci olabilir her ses için açik tutar kendi ilerlemesi için kullanabileceginiz kaçmasina izin kararli hayatta baslar gençlik, kim ellerini tutar hayatta her deneyim ele geçirdi ve kalbi açik tutar onun büyük hayati resim için boya içine kadar biler kim, onu dünyanin almak için yardimci olabilir her sey için tetikte simdiye kadar her firsatta, debriyaj olabilir açin o, her asil darbe ve ona esin kaynagi olabilir her seyi yakalayabilir basarili bir hayat yasamak için emin olacaktir, bu konuda hiç IFS veya Elestiri vardir. Onun saglik varsa, hiçbir sey basari onu tutabilirsiniz.