küçük isletmeler için e-ticaret web siteleri

Ilk Dünya ülkelerde Internet artik günlük hayatimizin büyük bir parçasidir. Biz is yerinde kullanmak ve evde kullanabilirsiniz. Her yerdedir. Onlar Internet üzerinden herhangi bir sey için ödenen degildi dedi ya da bir e-ticaret magazasi üzerinden online bir ürün veya hizmet satin eger Birinci Dünya ülkeden bir kisi bir azinlik olacaktir. Bir Agustos ayinda 2007 çalisma Avrupa’da, 2006 yilinda, Avrupa Milletler sakinleri e-ticaret web siteleri ile $ 132 milyar Euro (USD $ 180 milyar) geçirdigi tespit edildi. Önümüzdeki 5 yil içinde e-ticaret Web siteleri araciligiyla harcanan miktar 2011 Euro tahmini 406,8 $ milyar (USD $ 554 milyar) için yillik% 25 oraninda artirmak için ayarlanir. Bu sadece kapaklari Avrupa kaydetti ve kolayca bu rakamlari çift veya üçlü olur ABD, Asya ve diger gelismekte olan bölgelerde faktör, yok edilmelidir.

Yani, açikça ürün ve hizmet satan online magazalar ve web siteleri tarafindan hizmet olmasi gerekir büyük bir pazar yeri online. Bir isletme sahibi olarak ben e-Ticaret Dünya tasimak ve online satis için gerçek Dünyada kurulan isletmeler için büyük bir pazar görebilirsiniz.

E-ticaret Web Sitesi Ortaklari uzun vadede sirketinizin en iyi yararina olacak kaliteli bir devam eden iliski sunmak için uygunlugu degerlendirilmelidir.

1. Iyi bir portföy ve referanslari ile e-ticaret Web gelistirme güçlü bir öyküsü
2. Güvenilir ve güçlü internet baglantisi olan Hosting
3. Gelecekte yeterli destek saglamak için> 5 kisi ile iyi tasarim ve gelistirme ekibi
4. Basari kanitlanmis tarihi ve kurulan bir müsteri iyi bir portföy ile Online Pazarlama Uzmanlari – herhangi bir dükkanin tek ve en önemli özelligi – kapilardan ziyaretçi almak!

Bir isletme sahibi olarak ben içine pek çok farkli kapi ile bir magaza olarak uygulanan Arama Motoru Optimizasyonu ile bir e-ticaret magazasi anlatirsiniz. E-ticaret web siteleri sahipleri daha fazla kisi web sitenizin yapacak daha fazla satis gelmek olsun tanimalidir. Arama Motoru Optimizasyonu web siteniz için görünür Google üzerinde arama belirli ifade hedef, tam olarak yapar. Simdi unutulmamalidir ki size almak olasidir daha fazla web sitesi ziyaretçi bitirmek üstüne daha yüksek. Bu çalismalarda gösterilmistir ki bir terim arama ilk sayfasinda (ilk 10) sonuçlarina sonuçlarin, bir veya daha fazla gitmek tüm insanlarin% 80’i. Bu yüzden SEO ile hedef ilk sayfada ve belirli bir arama terimi için gösterilen en iyi 10 sonuç elde etmektir. Yani bir ortak seçiminde hedef iyi bir web sitesi online pazarlama tasarimi ama daha ve nasil kelime yaymak ve web sitenizin ziyaretçileri yardimci olabilir odakli olmalidir.

Bir e-ticaret web sitesi temel is için birçok faydasi vardir. Bu is bir boyut verir ve dükkan SEO, birçok kapi ile uygulanan gibi yukarida belirtilen. Daha fazla müsteri ile daha fazla gelir geliyor – herkes bu gerçegi tanir. Bir e-ticaret alisveris de ürün veya hizmet için, Interstate Ulusal ve hatta global erisim saglar. Küresel e-ticaret sistemi ile yeni gelismekte olan piyasalarda bir Küresel Marka yaratmak, Dünya ve tedarik ürün en uzak köselerine ulasabilirsiniz.