online bagis kabul

Kar amaci gütmeyen ve yardim kuruluslari çalkantili ekonomik kosullarinda bagis artirmak için mücadele gibi, donör-dolar sürekli bir akini korumak için anahtar onlarin bagis yapmak için bireyler için yöntemler söz konusu oldugunda mümkün oldugunca çok seçenek sunarak gibi görünüyor. O kadar kolay bir birey ya da vermek sirket için, daha büyük olasilikla onlar bunu yapmak için olacaktir.

Bir zamanlar, fundraisers sadece bir ön ödemeli zarf ile birlikte bir mektup posta ve bireyler bir onay geri posta olacagini umut ediyorum. Tüketicilerin ödeme yeni biçimleri kucaklamak gibi Ancak günümüzde bagis manzara kökten degisti. Kuruluslar, neden tesvik etmek e-posta pazarlama kampanyalari benimseyerek ve bu kredi karti, elektronik çek ve otomatik banka hesabi ödeme gibi pek çok farkli online ödeme yöntemleri izin verirken onlar online bagis kabul eden saglayarak internet ve mobil uygulamalar yararlanmak gerekir.

Bu düsünün, tüm tüketici alimlarinin yüzde 63 elektronik ödeme yöntemleri ve bu sayi kullanilarak yapilir bulundu Tüketici Ödeme Tercihleri ??2008 yili Çalisma bugün daha da yüksektir. Fatura ödeme ve veren hayirsever dahil olmak üzere – elektronik ödeme simdi üç büyük ödeme mekanlari arasinda ödemelerin büyük çogunlugunu olusturmaktadir. Son üç yil içinde online fatura ödeme, online kredi karti ödemeleri ve online satin alma kabulü ve kullanim artislar önemli ölçüde gönderilecek kagidin çek sayisi asinmis. Bu durumda, bu kar amaci gütmeyen ve hayir kurumlari (geleneksel teknoloji trendleri gerisinde kim), online bagis kabul etmeye baslayacak artik her zamankinden daha önemlidir. Artik sadece “toplama plakasi geçmek” için yeterlidir.

Online veren sistemleri sunan ek faydalari, 24 saat vermek önemli ölçüde idari is azaltmak ve gelir daha sürekli bir akis olusturmak için bagis için yetenegi vardir.