Oughties için 80’li cadilar bayrami kostümleri

Eski Her sey yeni yeniden, bu literatürde olmasi, sinema, spor veya, evet, partiler. Ve herkes gevsek kesip kendi cilt yasamak zorunda kalmadan eglenceli olabilir Cadilar Bayrami daha tadini çikarmak için daha büyük veya daha iyi parti, bir gün, bir yil var.

Bu ruhla, daha sonra, dünyanin 80’li yeni oughties oldugundan, sundugu en iyi 80’li cadilar bayrami kostümleri bakmak için iyi bir fikirdir. Reaganomics, Gordon Gecco ve John Hughes (huzur içinde yatsin!) Bir gün üzerimize geri hepsi, ve en iyi 80s cadilar bayrami kostümleri istiyorsaniz, bu baslatmak için tüm iyi yerlerdir.

Gordon Gecco olarak gitmek, örnegin, bir 80s cadilar bayrami kostümleri için mükemmel bir fikir. Gecco, hatirlamiyorum olanlar için, süreç ve Gecco kendisi hem de bozuk bir idealist genç borsaci olarak Charlie Sheen oynadigi 1987 hit filmi “Wall Street,” en antagonisti olan Michael Douglass tarafindan zekice oynadi. Gecco bir basmakalip 80s rakam keser: geri saç, Armani takim elbise slicked, martini bir elinde kavramali ve diger tugla büyüklügünde cep telefonu. Eger kostüm için Gecco olarak gitmeye karar Baslamadan nerede, bu. Ama bu türden diger 80s cadilar bayrami kostümleri ayirmak için, bir adim daha ileri gidebilirsiniz.

Filmde Gecco ünlü çizgi, bir çizgi sik sik bazi çevrelerde ve saygiyla digerlerinde saka yaparak tekrar, “Açgözlülük iyidir.” Oldugunu Oliver Stone’un 1980 olan yer ve zaman da Gecco kendisi ve genel olarak mali toplum hakkinda degil, sadece her seyi saklanmasi çizgi amaçlanan, ama. Eger Gordon Gecco olarak gidiyoruz Yani, size kostüm içine “Açgözlülük iyidir” çalismak gerekir. Benim önerim geri bu ifade ile bir isareti taping gibi basit bir sey olurdu. Hatta daha iyi bir sey ile gelip, bunun için gidin.

Kiz arkadasim ve ben aslinda bu sevgi de bu on iki diger filmlerde yillar merkezinin yapmadan etrafinda baslattilar bazi 80s cadilar bayrami kostümleri. Ilk “Indiana Jones ve Lanetli Tapinak” dir. Ben Indy gibi gider ve o Kisa Yuvarlak olarak giderdim. Hatirlamiyorum olanlar için, Kisa Yuvarlak o maceraya Indy 10 yasindaki Asya çocuk yardimcisi oldu. Bu konuda düsünüyorsaniz fikri seviyeleri çok çalisir, komik ve tamamen uygunsuz çogu.

Biz kabul ettik 80’li cadilar bayrami kostümleri bir baska birlikte arkadaslar bir grup alma ve Goonies olarak gidiyor. Tesadüfen, Kisa Yuvarlak oynayan aktör de onu ya da onu gemiye ve oradan gitmek, simge rol oynamaya istekli bir Asya arkadasim var eger öyleyse, Goonies Veri oynar.

O zaman film diger iki büyük toplulugu fikirler Ghostbusters veya Breakfast Club ya olarak gidiyoruz. Her iki hemen hemen herkes yarasa kapali taniyacagini bu ikonik 80s filmler, ve gibi giyinmek çok eglenceli olabilir.