yük tasimaciligi ipuçlari size zaman ve paradan tasarruf

kargo tasimaciligi nedir?
Çogu insan nakliye düsündügümüzde, PTT ve UPS hemen akla gelen. Hatta ilk kez, rahat nakliyatçilar – – zaman ve para ancak yük tasimaciligi herkes kaydedebilirsiniz bir seçenek oldugunu biliyor muydunuz? Ortalama parsel tasiyici agir ve büyük boyutlu paketleri için ek ücret ücretleri, ama orada daha iyi seçenekler var. Saygin nakliye sirketi üst tasiyicilar, özel indirimler ve herkes için sorunsuz, uygun fiyatli bir çözüm nakliye navlun yapmak sigorta seçenekleri genis bir aga sahiptir. Sadece birkaç tiklama ile – Ayrica, çogu yerde, pikap için tamamlanmis siparislerini teslim ödemeleri yönetmek ve tüm çevrimiçi siparis takip, fiyatlar karsilastiralim.

Asagida tüm sürecini kolaylastirmak yazdim ipuçlari ambalaj vardir. Benim önerileri takip ederseniz, ilk yük tasimaciligi son kadar hizli ve basit olacaktir.
sizin için yük nakliye?
Bir kerelik nakliyeci? Ilk kez nakliyeci? Bu gemi ne siklikta önemli degil. Paket veya öge, hantal boy, ya da palet yapistirilmistir ise, yük olarak nitelendirir. Eger belli bir agirlik gereksinimleri (genellikle 100-lb en az) yerine sürece yük indirimlerden yararlanmak için yüksek hacimli nakliyeci olmak zorunda degilsiniz.

ipuçlari ambalaj
Düzgün zarar görmesini önlemek için yük tasimaciligi için madde paketi için önemlidir. Nihai hedef içerigini yeniden konumlandirma olmadan kutusu sallamak mümkün olmaktir. Bir karton kutusu tek çözüm olmadigini unutmayin. Sandik seçenekleri ve güvenli bir veya daha fazla öge paket izin palet seçenek vardir. Siz ve tasiyici arasindaki nakliye sözlesmesi genellikle ögeleri dolu ve düzgün tasima sirasinda hasar riskini en aza indirmek için güvence altina öngörmektedir. Ambalaj için uygun kurallar izlenmezse Tasiyicilar kendi sorumluluk feragat edebilir. Iyi bir yük nakliye sirketi her durumda, güvenli bir sekilde herhangi bir öge ambalaj için adimlarda size yol gösterecektir.

sizin yük agirligini biliyorum
Yük nakliye sürecinin en önemli parçasi düsündügünüzden daha kolay olabilir. Kaleminin agirligi tam olmali ve ambalaj malzemeleri (hatta sandik, palet, ve sarma) içermelidir. Dogru bir teklif ulasmak için, sevkiyat için gerçek agirlik vermek emin olun. Sadece son fatura yansiyacak herhangi bir degisiklik için hazir olun – en iyi seçenek zaten hazirlanmis ve nakliye için hazir sonra tartilir elde etmektir. Eger evde paket tartmak için bir araç yoksa, çesitli yerlerden temin sertifikali agirlik ölçekler vardir. Size en yakin bir yer bulmak için basit bir online arama yapabilirsiniz.

Evraklari okuyun ve anlayin
Okumak ve sevkiyat için hazirlamak için doldurmak için seçtiginiz her tasiyici ve nakliye sirketi özel evrak olacaktir. Zaman ve gelecek bas agrisi tasarruf yardimci olabilir genellikle dahil özel talimatlar ve kurallar oldugu gibi dikkatle ve iyice bu evrak okuyun emin olun. Gönderi rezervasyon yaparken, nakliye sirketi her zaman konsimento (BOL) bir fatura düzenleyecektir. Bu tasiyici size sevkiyat için verilmis özel fiyatlar ve indirimler gösterir çünkü bu evrak kullanimi çok önemlidir. Kullanmadiginiz ve düzgün bir sekilde evrak okuma degil, tasiyici tarafindan teslim yani sira ek ücrete gecikme neden olabilir, bu nedenle dogru her seyin üzerinde okumak için birkaç dakika sürebilir.

alma yöntemi seçin
Genel olarak, yük teslim edilmesini seçebilirsiniz iki yer vardir. Tüm yük kamyonlari bos nerede kargo nakliye terminali ve yük kendi ulasim agi içinde birbiriyle olan. Sen maliyetlerinde tasarruf için bir terminal dogrudan gemi seçebilirsiniz. Orada terminali yerlerde yüzlerce ülke ve herhangi bir saygin nakliye sirketi size en yakin konumu söyleyebilirim.
Öte yandan, size gönderi evinize teslim isteyebilirsiniz. Daha uygun olsa da, ek bir pikap ve kamyon gerektiren nedeniyle ek maliyet yoktur. Ayrica hedef bagli olarak Ek ücret ve konut teslim sinirli erisim, olabilir. Bu geçerli herhangi bir ek ücret üzerinde özellikleri için yük araci sormak için en iyi ilgi içinde.

teslimat için hazir
Navlun iddia zaman, bir terminalde ya da ikamet olsun, size yük gerçek alici oldugunu gösteren BOL evrak ve kimlik göstermek için hazir olun. Kimlik gönderi teslim edildiginde kimse varsa ekstra depolama ücretleri ve yeniden teslim ücretleri önlemek için her iki durumda olmasi önemlidir. Tasiyici sadece bu nedenle dogum gününde uygun düzenleme yapmak için emin olun, hiçbir imza ile kapida yük birakmak olmaz.

diger yük tasimaciligi sorular
Tüm güvenilir ve sorunlarla karsilasabilirsiniz veya nakliye islemi sirasinda herhangi bir sorunuz varsa, herhangi bir zamanda eger aramak için deneyimli nakliye sirketleri müsteri hizmetleri departmani ve hatti olmalidir. Eger sürecinde size yardimci olmak için bir sirket ariyorsaniz, FreightCenter.com akilli bir seçim olabilir. Eger sevkiyat bakar ve sevkiyat sirasinda herhangi bir zamanda temas var olan belirli bir hesap yöneticisi atanir ediyoruz. Benim siparis detaylari bir profesyonel tarafindan teyit bilerek aldigim katma deger çok seviyorum. Eger FreightCenter.com seçmek için karar verirseniz, onlarin numarasi: 1-800-716-7608.

Yük nakliye özellikle rahat bir nakliyeci için, zor bir deneyim olabilir. Sonra size, ölçü paketlemek için gerekli araçlari ile silahli ve tartmak, size yük indirim hasat için yolda olacak konum.