Dönüsüm oranini artirmak için 5 ipucu

Yürütüyor veya online magaza olusturmak düsünüyor Herkes bir sey daha kullanici dostu daha dikkate sahiptir. Göz çekici grafik olusturma üzerinde zaman kaybetmeyin, yerine nerede potansiyel müsteri bilir gezinmek kolay oldugundan emin olun. Seninle daha kullanici dostu bir ortam yaratmak ve sadece dönüsüm oranini artirmak web sitenizde olmasini istediginiz benim basit 5 ipucu paylasmak istiyorum söyleyerek.

Navigasyon – Tüm site üzerinden tutarli, navigasyon basit oldugundan emin olun. Insanlarin saskin ve girdikleri ayni web sitesinde hala var biliyorum alamadim bu yüzden ayni renk temasi kullanmak iyi bir fikirdir. Her sey organize (alfabetik) tutun ve her alt sayfasi ana sayfasindan baska 2 tiklama daha erisilebilir olabilir emin olun.

Iletisim Bilgileri – size basvurmadan önce birkaç sayfa üzerinden gitmek zorunda kalmamak çok sik insanlar ürün siteleri gezinirken onlar sadece sorular var, bu yüzden her sayfasindan iletisim bilgileri görünür tutmak. Insanlar tembel ve çok sik onlar emin seçilen sirketin mesru ve saha deneyimi olan yapmak için bir siparis vermeden önce müsteri hizmetlerimizle gibi.

Görüntüleri – tüm ürün resimleri gerçekten kaliteli olup olmadigini insanlar giysi gibi ürünleri satin özellikle ayrintilari bakabilirsiniz bu yüzden çok güzel. Onlar bu aradiklari ve dagitim kutusu açarken sürpriz istemiyorum ürünüdür emin olmak istiyorum.

Popüler ögeleri – Tam ürün bilgisi ve küçük küçük resimler baglantilar dahil olmak üzere ana sayfasinda tüm en popüler ögeleri listesi. En çok ilgi böylece sadece dogrudan ziyaretçi vurgulayin ve onlarin görüs anlamda kullanacagiz emin olun var tam olarak hangi ürünleri biliyorum. Eger baska bir üreticinin markasi ürünlerini satmak, bu özellikle önemlidir, sadece bu markalar sizin için çalismak ve güven artar.

SSS – Eski goodie, sitenizi olustururken arkadaslarinizin birkaç göstermek ve ne düsündügünü sormak ve muhtemelen bazi sorular olacak. Dogal olarak olasi sorulari ve her sayfasindan kolay erisim cevaplar bir listesini olusturun. Bu müsteri hizmetleri is basitlestirecek ve tekrar genel güvenilirligini artiracaktir.

E-ticaret sitesi olustururken her zaman müsterilerine / potansiyel alicilar odaklanmak. Onlari sitesi araciligiyla ararken güvende hissediyorum ve onlari satin yapmak için gerekli tüm bilgilere kolayca erisebilirsiniz Yapmak. Kullanim kolayligi, genel dönüsüm oranini artirir unutmayin.