ebay yanlis yazim – sizin yarariniza kullanabilirsiniz

EBay büyük bulmak hatta çevirebilirsiniz ögeleri, ilginç yaklasimlardan birini bulmak için devam eden arayis içinde yanlis yazilmis ögeler için bakmaktir. En yaygin imla hatalari biri “laptop” için “labtop” oldu. Bu yazim hatasi bazi insanlar liste dizüstü bilgisayarlar aslinda basliginda kelime “labtop” kullanmak o kadar yaygindir. Check it out.

Size kelime yanlis yazilmis olabilir nasil bak ilgilendiginiz konulari biliyorum. Oya tutku Örnegin, “oya” veya “oya” aramayi deneyin. Size bu imla hatalari altinda birkaç ögeleri bulmak olasidir daha fazladir. Daha da iyisi – sizin için – oya arayan insanlar bu bulamazsiniz çünkü bu ögeler onlara teklif olmaz.

Bir deneme olarak, gittim ve bu çalisti simdi ve 13 ürün degil, bunlardan biri bir eBay teklif vardi. Bazi ayni eBay saticisi geliyordu. Bu izlemek olabilir, düsük açilis teklif fiyati için son dakikada onlari satin, kombine tasimacilik isteyin ve kendi açik artirmada listeleyebilirsiniz ögeleri büyük bir set var – dogru yazilmis!

Bu tüm ögeleri ayni pakette sevk ancak bu yanlis yazilmis ihaleleri kazanan bir yan yarari, bunlari satmak onlari zaten paketlenmis ve gemiden gemiye aktarma hazir olmasi olacak kombine tasimacilik durumunda çalismaz. Isterseniz, bunu olarak bildirilir emin olmak için içine bir göz atmaniz ve sonra tekrar o kadar kayda aliyoruz olabilir.

Genellikle kelime islem programi içine yanlis yazilmis ihale kopyalayin ve yanlis yazim düzeltmek ve sizin böylece degistirmek kolaydir. Bu tür zaten sizin için çalistim boyutlari ve renk gibi temel bilgi sahibi olur.