nasil kaynak dogru ürün için

Burada yazilir baska bir sey duyarsaniz, burada bir sey lütfen. Online satis için dogru ürünü bulmak bir is çevrimiçi baslayan tek ve en önemli parçasidir. Iyi bir üründen bir kötü ürün banka hesabinizda milyonlarca dolar fark olabilir. Asagida, dogru ürünü bulma konusunda en önemli faktörlerden bazilaridir listeledik.

Ürün bulmak biraz zor olmali

Size burada iyi bir denge bulmak kesinlikle sarttir. Insanlar önce bana soru sordugunuzda, “Neden benim ürün satan degil mi?” Ben hepsi ayni soruyu sormak. “Eger? Tuvalet kagidi satan var” Çogu kendi yüzünde saskin bir bakisla geri gelmek ya da sadece soruya cevap ve söyle der: “Hayir, lastik bantlar satiyorum.”

Burada sorun görüyor musunuz? Herkes muhtemelen kendi 5 kilometre mesafedeki sürücü ve fiyat yakin bir sey için tuvalet kagidi bulabilirsiniz. Bunun üzerine tasarimlari ile ultra-duyarli gibi olmadikça, tuvalet kagidi online satis olmayacaktir. Kimse nakliye ücreti ödemek, ya da sabir sevk sahip süresince beklemek zorunda o zaman satin almak ve umurunda. Kauçuk bantlar tuvalet kagidi ayni kategoridedir.

Insanlarin sokakta dogrudan gitmek ve satin alinamayacak bir ürün bulmak gerekir. Bu online ürün satin alma amaci yendi ve çok zor bir ürün çok çesitli yerel pazarlarda rekabet bulacaksiniz.

Ürün talep olmalidir

Yelpazenin diger ucunda biz talep için sarti var. Ben sik sik soruyorum Baska bir soru “ürününüze bir sorunu çözmek mi?” Çogu zaman Ben kelime duymak, “Hayir” vardir.

Bu insanlarin istedigi ve ihtiyaç ürünleri bulmak zorunda. Ben onlara pembe Lekeli mor seramik kurbagalar pazara ne kadar iyi umurumda degil, bu kadar küçük bir pazar ve talep var, kesinlikle pazara zor bulacaksiniz. Hemen hemen hiç kimse kendi oturma odasinda bir iki metre uzunlugunda pembe ve mor seramik kurbaga koymak isterim. Ne de insanlar gerçekten bu ürün ihtiyacim var.

Bunun yerine, ürün olarak iyi bir amaca hizmet ve bir tür sorunu çözmek gerekir. Dünyada da en çok ihtiyaç duyulan ürün düsünün. Hatta tuvalet kagidi geri gidebilirsiniz. Insanlar tuvalet kagidi gerekir. Bunun için bir ihtiyaç vardi. Bu dogrultuda ürünlerini bulun.

nakliye maliyeti faktörü

Çalisma online tek dezavantaji her seyin sevk edilir. Yarari, ayni durumda birinden satin sürece hiçbir vergi online olmasidir. Bu nedenle, vergi ve nakliye masraflari tür dogru ürün satan varsa denge disari.

Ayni zamanda, son derece agir ve büyük çok sayida ürün sadece iyi online satis yapmiyorum. Eger bu gibi bir ürün satiyoruz, bir öge için bir yüz veya daha fazla dolar ücret gerekebilir bazen sadece maliyetleri kirk ya da elli dolar. Bu çevrimiçi seyler satmak ve rekabet çalisirken çok büyük bir sorundur. Satmak için ürün düsünme, her zaman göz önünde bu tutmali.