online ödeme isleme hakkinda Escratch üst 6 sorular baslayarak

Çok küçük isletmeler için, bir olasilikla yabanci teknoloji ile, ödemeleri toplamak için yeni bir yol ekleme olasiligi korkutucu görünebilir. En küçük isletmeler müsterilerine daha esnek ödeme türleri sunmak istiyoruz, ama maliyetleri, güvenlik, ve bu müsteri kolayliklar kurmak için gereksinimleri temkinli yaklasiyorlar.

Alt satirda küçük isletmelerin sahipleri soru var, ve kim sormak emin degildir.

Müsterilerimize ögrendiklerinizi dayanarak, burada en iyi 6 soru ve online ödeme kurma isletmeler önlenmesi endiseleri:

1. “Biz bir sirketin çok küçük.”
Her ne kadar görünse de, kural büyük olmayabilir ya da eve gitmek. Eski faturalama islemleri daha düsük maliyetle, bu tür e-posta faturalama ve yinelenen fatura gibi online ödeme isleme islevselligi, birlesmeyle, küçük isletmeler aslinda onlarin toplama islemi kaldiraç ve bazi yönleriyle daha büyük isletmeler ile rekabet.

2. “Müsterilerimiz aylik ücretler hakli çikarmak için yeterli online ödeme kullanmaz.”
Aksine, tüketiciler faturalandirma hizmetleri olusturulmasi ve benimsenmesi ilerliyorsunuz. Tüm ABD hane halkinin% 50 en az bir aylik fatura online ödeme ve daha fazla is kolaylik sundu. Kiliseler ve bagis kuruluslari gibi * bile kar amaci gütmeyen online ödeme kabul, ve artan bagis ve satis gerçeklestirmekteyiz diliyorum fazla.

3. “Biz bir web sitesi olmasi gerekiyor mu?”
Bazi online ödeme isleme saglayicilar, is gibi bile özellestirilebilir bir güvenli ev sahipligi online ödeme sayfasi saglamak Hayir.

4. “Biz sistem kurulumu ve kullanimi bir teknoloji kisi ihtiyacim var mi?”
Ödeme isleme gelismeler teknoloji olarak No, online ödeme kurma daha kolay ve yapmak daha kolay hale geliyor. Sadece bir web sitesi gerekmez, ancak herhangi bir teknoloji deneyimi gerekmez. Bir sirket ile siparisi verirken, kurulum süreci hakkinda sormak emin olun.

5. “Online ödeme güvenli mi?”
Evet. Faturalari ödemek tüketicilerin elektronik az insan kendi bilgi maruz çünkü kimlik hirsizligi vakalarinin yaklasik% 85 çevrimdisi islemler nedeniyle vardir. Ayrica, ayarlanabilir dolandiricilik ayarlari ve kullanici tabanli isleme sinirlari da dahil olmak üzere bir PCI uyumlu online ödeme çözümü, risk yönetimi özelliklerini kullanarak, tüccar ve müsteri hem de korumak.

6. “Bana online ödeme isleme kurmak için avantajli olacaktir eger ben bilmiyorum.”
Müsterilerimizin çogu online ödeme isleme kurduktan sonra daha hizli toplama döngüleri ve artan satis ya da bagis deneyim. Ayrica, büyük ölçüde onlar çikti ve almak zorunda kagit fatura ve çeklerin miktarini azaltarak zaman ve maliyet tasarrufu deneyim. Ben ona eski mantra takip saglayan bir hizmet kesfetmek istemem bir is bilmiyorum “maliyetlerini düsürmek ve verimliligini artirmak.”

Hala dikkatli iseniz ilgilendiginiz hizmeti bir para iade garantisi sunar eger, kontrol edin. Sonra online ödeme isleme bir çekim vererek kaybedecek bir sey yok.

Www.electronicpayments.org * Veri