uygun fiyatli web sitesi çözüm alti yollari çözüm saglayicilar dolandirici deneyin

Teklif uygun bir maliyetle, bir web tasarimcisi kaliteli kisisel web sitesi olusturmak için bu pazarda birkaç firma vardir.

Eger web sitesi olusturmak tasarruf her dolar Eger sirket gelistirmeye geçirebilirsiniz ekstra dolar için disari çalisir.

Ama uygun fiyatli ne anlama geliyor? Eger web sitesi çözümü is temellerini asina degilseniz, bu yazma-size çözüm saglayicilar hile kullanmak ve web sitenizde gerçekten uygun yapmak için, uzak kalmak hangi ücretleri 6 yöntemleri göstermek için bir el kitabi olarak tasarlanmistir:

1. islem ücreti:

Internet üzerinden, aslinda yapmaniz satis bir kismini bir islem ücreti talep web tasarimcilari vardir. Bu tasarimcilar kaçinin. Eger bir web tasarimcisi degil, bir ortak gerektirir! Web sitesi olusturmak için seçilen kisi bir islem ücreti artirimi degil emin olun, ve tüm para almak size internet sitesi üzerinden satarak yapmak.

2. web tasarim profesyonel ücretleri:

Bu web tasarimcilari saglamak için kullandiginiz bir daha hile oldugu sabit Kazanilan para ile kismi. Eger baslangiçta kullanabileceginiz birçok esnek sablonlari vardir. Ayrica, bir profesyonelce tasarlanmis web sitesine benzer bir internet sitesi olusturmak için yardimci olabilir kullanici dostu web tasarim kontrol panelleri vardir.

3. web programci / gelistirici ücretleri

Kadar güncel sitenize tutabilir böylece basit ve tam erisim saglayabilirsiniz. Yani, gerek her firsatta sitenizi güncellemek için bir gelistirici veya programci ödememek.

4. Entegre web özelligi yazilim:

Ek web sitesi tesisleri entegre programlar çesitli türlü almayin. Ayni maliyet bu içeren bir web sitesi çözüm saglayici arayin.

5. alisveris sepeti entegrasyonu:

Internet sitesi bir e-ticaret magazasi varsa, bir alisveris sepeti entegre ve islem güvenlik sertifikasi satin almalisiniz. Ancak onlarin paketine dahil web sitesi e-ticaret çözümleri tedarikçileri oldugu için, bu satin almak zorunda degilsiniz.

6. web sitesi olusturma e-kitaplar ve videolar

Aksine kendi internet sitesi olusturma yerine, bunu yapmak için profesyonel bir sormak tercih edebilirsiniz. Bu sekilde, zaman kazanmak ve is için esas olarak adamak olabilir. Ayrica do-it-yourself web sitesi olusturma e-kitaplar kullanilan olurdu parayi devam edecek. Bu kitaplar inanmak istiyorum understandthan için daha karmasik, HTML ve javascripts bir internet sitesi yapmak için ögrenme bunlari birkaç merkezi. Bu konular hakkinda bilmiyorsaniz Bu, uzun bir zaman alacaktir. Ayrica, sadece bir e-kitap olarak bunu nasil okuyarak yüksek kaliteli bir web sitesi olusturmak mümkün olmayacaktir.

Ayri belirtilen noktalarindan, tasarimcilar bir dizi de bir ‘start-up’ ücreti ve ‘dahil’ ücreti olusur olabilir gizli ücretleri bir dizi var. Ayrica web sitesinde verilen herhangi bir ek özellik için tekrar sarj edilebilir.

Bu, aslinda, kahve her gün içmek için ne ödemek istiyorum altinda olusturulan profesyonel bir web tasarimcisi kalitesi düsük olabilir. Ayrica latte bir günlük fincan maliyeti daha az için kendi e-ticaret sitesi olabilir. Eger nasil kaydiyla!