Birlesik Krallik’ta fiber optik, digerlerine göre AI biraz daha esit

Ingiltere’de mevcut fiber optik ag kapasitesi incelemenin ilk bölümünde, biz, AOS büyük metropol alanlarda ülkeye hizmet ve onlari birbirine baglayan lif bol gördük. Ancak bu iyi hizmet yollari ve sinirli fiber penetrasyon keyfini ülkenin bütün swathes yaninda yer almasi kadar sansli bu ev ve isyerleri arasinda açik bir uçurum vardir. Ayrica Geo bu esitsizlik mücadelede önemli bir rol oynuyor nasil gördüm.

Ama gerçek su ki bile sözde birden çok ag sahiplerinden bol fiber optik ag kapasitesi zevk alanlarda, deger bazinda hizmet eklemek gibi isletmelere ve toptan fiber kapasite kaynak servis saglayicilar için kullanilabilir ne kalitesi çok varyans olmasidir ofis ve evlerde. Alici, tüm elyaf ayni oldugu dikkat gerekir.

Birçok fiber optik aglar tehlikeli kendi iletim hizi potansiyelinin sinirina yakin çalisiyor. Bazi sahiplerinin seçkin bir birkaçidir dalgaboyu iletim hizlari basina ve nerede hizla 40Gb / s talep yönünde gidiyor bir dünyaya yükseltme zorlugu poz, tek bir dalga boyu üzerinde 10Gb / s veri hizlari ile mücadele zaten bu performans seviyesi için izin standartlari kabul bile önce belki bir 100GB / s gelecek için hazirladi.

Geo tasarlanmis ve yüksek iletimi için özel olarak insa edilmis ve titiz kalite standartlarina yüklü bir çekirdek fiber optik agi ile, bu elit grup biridir.

Ayrica Geo Geo, AOS ag kalite ve güvenilirlik çikan farkliliklar muzdarip pek çok diger aglar gibi zaman içinde parça parça büyüdü degil çünkü hizmet mümkün olan en yüksek kalitede sunmaya devam edebilir. Bu Ingiltere’de konuslandirilacak En son ulusal çekirdek elyaftir.

Geo, bir 100GB / s dünya için AOS hazir müsterilerine gelecek geçirmez anlamina gelir. Bu arada, onlarin günümüze ihtiyaçlarini en diger aglar belki yönetebilirsiniz daha iyi için yiyecek ve içecek. Geo bazi sebekeler bozmak kesintileri orani gibi bir sey ugrar. Bu derin Londra kanalizasyon sistemi ve güvenli ulusal dogal gaz boru hatti yollarinin yaygin kullanimi kullanimi için güvenlik ve güvenilirlik yüksek düzeyde, diger operatörlerden rota çesitliligi söz degil, tüm sayesinde sunuyor.

Fiber optik kapasitesinin alicilar için, sadece kalite ve performans disinda bir ag ortagi seçerken onlar dikkat edilmesi gereken hususlar diger konular vardir.

Ayrica onlar ag kaynak kapasitesi, AOS sahibi edebiliyoruz nasil önemli. Geo müsteri bir tüm ihtiyaçlarini kapsayan off-the-raf hizmeti veya özel gereksinimleri için olusturulan daha ismarlama bir sey bir seçenek verirken fiber optik kapasitesinin çogu saglayicilari sadece, yönetilen bir hizmetin bir parçasi olarak müsterilerine satacak.

Sonuçta, Geo müsteri kendi özel yüksek kaliteli elyaf kira seçebilirsiniz ve bu nedenle de is süreçlerinin önemli bir imkan üzerinde tam kontrol keyfini çikarin.

Her durumda, Geo, AOS fiyatlandirma modeli, seffaf basit, açik ve adil, ve belirsiz bir dünyada gelecege yatirim harcamasi ve faaliyet giderleri taahhütleri endise olanlara büyük bir deger hem de esneklik sunar.

Bu esneklik Menfaat olan çok iyi kendi özel fiber ag sahibi ve yönetmek için donatilmistir finansal hizmetler sirketleri, içerir. Medya sirketlerinin devlet daireleri için önemli bir veri yönetimi ve depolama ihtiyaci, olan birçok diger kuruluslar da Geo, rakip ag operatörleri bu üzerinde AOS is modelinin güçlü fark vardir. Bu yüzden de kendi fiber ag yönetmek için içi uzmanlik eksikligi ve böylece Geo piyasadaki en hizli ve en güvenli ag kapasitesi ile birlikte saglayabilecegi hizmetlerin mutluyuz birçok orta ölçekli islemlerdir.

Bir fiber ag ortagi ararken Sonuç olarak, tüm seçenekleri genel olarak ayni oldugunu varsayarak, varsayim yapmayin. Bu gerçekten için ödüyoruz bulmak için biraz daha derin kazma deger.