Chicago yavrularini formalari için alisveris

Bu Lou Piniella için üç turba ve 2009 yilinda Merkez Grubu sampiyonlari olacak mi? 2008 ve 2009 yilinda bölümü fetheden, son yillarin Chicago Cubs serisinin katli tarihi korunmus ve bu açidan, Chicago Cubs bugün en popüler Major League Baseball (MLB) takimlarindan biri olmaya devam etmektedir.

Ve onlar da, en pazarlanabilir biridir.

Chicago Cubs formalari, aslinda, MLB resmi magazalarinda en sicak satan ürünler arasinda yer almaktadir. Otantik Chicago Cubs formalari için ebay açik artirma ayni zamanda saglikli teklifleri komuta. Ayni Yahoo’nun sanal dükkaninda üzerinde benzer ihaleleri için de geçerlidir. CubWorld, resmi Chicago Cubs mal adanmis bir web sitesi at üzerinde, Chicago Cubs formalari üzerinde stok günlük bir aliskanlik oldugu söyleniyor. Ve Windy City kendi içinde, Chicago Cubs formalari 1893 Dünya Fuari Hatira gelen daha nadirdir.

Home and Away üniforma yani sira uygulama giyim – En popüler Chicago Cubs formalari genel olanlar gibi görünüyor. Bu formalari onlari hemen hemen her Chicago Cubs fan için ideal bir hediye yapmak, adi ve herhangi bir oyuncu sayisi ayi yok.

Chicago Cubs tarihinin en zengin temas – – o anki liste, Alfonso Soriano oyuncular söz konusu oldugunda en çok satin alinan mayo sahibi. Kursun-off hitter franchise karsisinda kabul edilmez, ama istikrarli varligi ve liderlik özellikleri onu Chi Town bir habercisi kisilik yaptik.

Soriano popülaritesi yetismeye Kosuke Fukudome oldugunu. Saglam bir alici eli ile sevimli Japon 2007 yilinda Chicago Cubs formalari en çok satti, yilin o takim katildi. Fukodome onun organizasyon için son derece pazarlanabilir mal yapmak, küresel bir asagidaki komutlari. Çok çekici bir forma numarasi – – Sadece up onun mal satilabilme o 1 numara giyer.

Ve ilk 3 en popüler Chicago Cubs formalari yuvarlama Geovany Soto numarasi 18 tekdüze. Yilin 2008 Ulusal Ligi Rookie serisinin gelecegi olarak nitelendirdi ediliyor. Onun çaylak yil boyunca sok Houston Astros karsi hiç sut atan oyun çagrildiginda oyun için harika yetenek ile kutsanmis, bu alici onun stok kaldirdi.

Chicago Cubs formalari için online alisveris zaman, kurulan saticilarin hizmetlerini kullanarak daha iyi olacak. MLB magaza ve CubWorld iki en Chicago Cubs ürünlerin online distribütör güvenilir ve onlarin itibar baska bir sey, orijinal resmi ve lisansli Chicago Cubs mal alacaksiniz garantisidir.