e-ticaret sitesi için bir sayfa çikis

Ödeme sayfasinda bir e-ticaret is en önemli parçalarindan biridir. Bu siparis sürecinde son adim ve yapmak veya bir satis kirilma biter. Geleneksel ödeme bir sayfa çikis tek bir sayfaya her adimda listeler ise bir siparis tamamlamak için birden fazla adim ayrilmistir. Bu da is için alisveris sepeti terk oranlari azalacak müsteri için hayati kolaylastirir. Dönüsüm oranlari yüksek, sizin için daha fazla gelir.

Geleneksel ödeme kullanabilirsiniz online magazalar% 60 alisveris sepeti terk yukari yasadim. Çok fazla adim siparis vermek gerekiyorsa Tüketiciler sinirli olur. Çogu durumda, artik bu sürecin geçmesi için gereken, daha çok insanlarin akillarini degisecek. Bu kadar çok insan ödeme islemi basinda bilgi girmeye baslamak ve daha sonra yari yolda terk etmeye karar nedeni budur. Çoklu sayfa çikis baska bir dezavantaj, insanlar her sayfa yükleme ve çevrimiçi kullanicilarin genellikle hizli bir sekilde sabir kaybetmek için beklemek zorunda.

Öte yandan, bir sayfa çikis, daha rahat ve daha geleneksel bir kasada daha hizli hem de bilinmektedir. Bazi çalismalar tek sayfa çikis% 70 dönüsüm oranlarini artirmak yetenegine sahip oldugunu göstermektedir. Bu adim sayisini azaltir ve müsteriler herhangi bir hayal kirikligi olmadan siparis tamamlamak saglar. Seyler eski yol yapmak gibi bazi insanlar hala var. Orada bu yeni sisteme alismasi için ilgili hafif bir ögrenme egrisi ve bazi insanlar zor hemen ayarlamak için bulabilirsiniz. Çok fazla bilgi bu sayfayi alir çünkü eger dogru yapilmazsa, bir sayfa çikis, ezici gibi görünür. Müsteriler tüm formu tamamlamanizi cesareti olabilir.

Eger bir sayfa çikis artirmak için kullanabileceginiz özel ipuçlari vardir. En iyi teknik kisa ve basit tutmaktir. Tüketici minimumda tutmak, çok fazla bilgi doldurmak gerekmez. O bilgiler gönderildikten sonra degil, bilgileri doldurarak gibi hata mesajlari görüntüler. Eger hatayi düzeltmek için nasil açik yönleri eklemek emin olun. Ayrica, müsteri doldurmak için ne karisik olmayacagini garanti sayfadaki farkli bölümleri yikmak.

bir sayfa çikis temel özellikleri
– Kargo seçenekleri
– Teslimat adresi
– Fatura adresi
– Komple siparis ayrintilari
– Ödeme seçenekleri
– Ödeme ayrintilari
– Kupon veya promosyon kodu bölümünde
– Siparis teyidi

E-ticaret sitesi için tek bir sayfa çikis sahip olmakla birlikte, alisveris sepeti terk artirmak ve dönüsüm azaltmak için birçok yolu vardir. , Ödeme sayfasina asagidaki özelliklerin bir kismini veya tamamini eklemeyi deneyin:

– Alisveris sepeti ürün resimleri göster
– Ekran güvenlik logo müsterilerin satin alma korundugunu hissettirmek için
– Yeni kullanicilar misafir olarak kontrol yetenegi yerine onlari önce üye yapma verin
– Nakliye maliyetini düsürün
– Bu kadar kolay mümkün dogrudan ödeme sayfasindan alisveris sepeti ögelerin renk, boyut veya miktar degistirmek için olun
– Mümkün oldugunca çok sayida ödeme seçenekleri olarak Teklif
– Bu telefon, e-posta veya canli sohbet gibi müsteri hizmetleri iletisim bilgileri dahil
– Iade politikasi ekle

Bir sayfa çikis ile, e-ticaret isletmelerin müsteri haline daha fazla ziyaretçi açmak edebiliyoruz. Ilk adim online alisveris en iyi alisveris deneyimi sunmak ve daha fazla müsteri korumak, böylece en basit ve en güvenilir ödeme yazilim sunan bir e-ticaret çözümü seçmektir. Dogru çözümü ile, online magaza diger tüm yönlerini gelistirmek mümkün olacak.