e-ticaret yazilimi, online ticari islemler gelecegi

Daha sonra onlar önemli özellikleri ve faydalari eksik bulundu Birçok bir e-ticaret satici kullandiklari yazilim hurda zorunda kaldi. Burada ayrintili görüslerini yükseltmek isteyenler ve e-ticaret is basliyor olanlar yardimci olacaktir.
Seninle is yapmak bir zevk bulur, böylece ince bir e-ticaret yazilim paketi sorunsuz bir sekilde müsteri ile etkilesim her yerinde dikkatli olmalidir. E-ticaret çözümü gezinmek ve ayni zamanda, hizli ve kolay siparis yerlestirme için yaptigi alimlarin gerekli bilgileri vermek kolay olmalidir.
Web sitesi gezinme müsteri için çok önemli oldugunu. Ürün detaylari ücreti ve diger faktörler göre siralamak için bulmak kolay ve basit olmalidir. Ayrica görüntülenmesiyle ürüne alternatif sunmak için iyi bir uygulamadir. Dahil etmek diger bir özelligi aksesuarlari ürünler olacaktir. Bir web sitesinde kaydi olumsuz bir müsteri tarafindan algilanan olabilir. Bu kayit karsiliginda bir indirim veya kupon sunarak telafi edilebilir.
Müsteri e-ticaret alisveris sepeti yazilim kullanarak ödeme almak için bir sepeti kendi alimlari koymak olabilir. Bu fazla ürün sepeti içine koymak veya disari alinmasi için izin veya seçilen miktarlari degistirebilir ve istedigi ögelerin bir önceki alimlari ya da ‘istek listesi’ göstermesi gerekir. O kasada bölümüne gidin veya herhangi bir zamanda alisverise devam etmek gerekir. Bu üretici garantisi görmek için seçenekleri, indirim varsa, iade politikasi ve nakliye bilgileri içermelidir.
Ödeme süreci gerçek fatura sonuçlanan bir adim adim süreci olmalidir. Müsterinin siparis bir özeti ücret miktarini gösteren görüntülenmesi gereken, nakliye ücretleri ve vergiler tarh ve onay aranmalidir. O çikis dönmek ve ödeme bölümüne devam böylece etkilesim simdiye kadar kaydedilmis olmalidir. De ödeme bölümüne müsteri kendi kisisel deails ve kredi karti bilgilerini vermek için istenmelidir. Müsterinin kolaylik saglamak için, islem için gerekli sadece bilgi aranmalidir ve dinlenme istege bagli yapilabilir.
Bunlar müsterinin bakis açisindan bir e-ticaret yazilim paketi özellikleridir. Ne is ihtiyaçlari ve gereksinimleri hakkinda? E-ticaret yazilimi da esnek ürün portföyü için izin vererek onlara bakmak gerekir. Isiniz eklemek veya çikarmak çesitli ürün ya da müsteri bir profil insa etmek isteyen olabilir. Bunun için, yazilim genellikle, eklemek, kaldirmak veya ürün, müsteri, satis, stok ve diger veri ayrintilarini sorgulayabilirsiniz böylece bir veritabani içerir. Kisacasi, iyi bir e-ticaret çözümü alici ve satici hem de ihtiyaçlarina dikkat çekmek gerekir.