Günes ‘e-tail’ için parliyor

2005 yili boyunca yarim, sanayi Içerdekiler gelecek yil Ingiltere’de online alisveris için bir dönüm noktasi yil olacagini öngördü. Hepimiz bu kehanet yerine dogru inching oldugunu biliyoruz artik, ama geçen ay ne oldu,, Ekim 2006’dir, herkesin çilgin hayal gücünün ötesinde oldu.

Perakende Grubu Interaktif Medya (IMRG) geçen ay online satis sasirtici 2700000000 £ dokundu rapor! Bu düzgün 250.000 Ingiltere Sterlini Aralik 2005’te elde bir önceki en yüksek asarak, online satis en yüksek simdiye kadar kaydedilmis rakam oldu. Simdi göstermek için bir seydir.

IMRG online satis Noel önceki 10 hafta içinde doruk noktasina ulasacagi tahmin ile, sektörün ‘acele’ (onlar için ‘Gold Rush’ baska bir sey olacaktir) ele kadar içindir. Öngörülen rakamlar bu Noel online perakende, vis-à-vis satis hacmi, bir koskocaman olacak o £ 7 milyar sadece Aralik ayinda harcanan bu miktarin yaklasik% 50 gösteriyor.

Herkes bu onlar için iyi, gerçeklik kontrolü için zaman sadece bir geçis asamasi olacagi fikri tasiyan ise! Ingiltere uzak bölgelerinde genis bant baglantisi çogalmasi ile, online perakende sektöründe tüm 2007 yilinda% 40 oraninda ates ayarlanir. Hatta mütevazi tahminlere göre önümüzdeki Noel tarafindan 42000000000 £ en isareti dokunmadan gelen satis durdurabilirsiniz hemen hemen hiçbir yolu yoktur. Yani hala High street acele savas planliyoruz olanlar için, zaman akilli alisveris.