kolay e-ticaret web tasarim ipuçlari

Hiç süphesiz, e-ticaret internet yönlendiren seydir. Internetin yasam gücü e-ticaret ve bugün siber firsat verme para yükler nedeniyle sayesinde. Ortaya çikan e ticaret web teknolojileri tanitimi ve e-ticaret tasarim uzmanlari bir çikisiyla, herkes ürünleri satan ve insa site ile teknik almak katilabilir.

Bir e-ticaret web sitesi tasarimi ile baslamadan önce, organizasyon egiliminde olmalidir. Ürünler dikkatle düzenlenmis ve Excel ile düzenlenmelidir. Müsteriler ürün resimleri görmek için seviyorum, bu yüzden bu içerir ve her yerde uygun telif hakki etiket emin olun. Uzman web e-ticaret yapanlar genellikle ürün almak farkli açili çekim tüm kendi içinde bir müze gibi ebay, kendi temel ayarlayin. Kendi e-ticaret web sitesi olusturma tüm organizasyon ilgilidir. Birkaç düzine ürünleri satiyorsaniz, bu ürün kategorileri sitenizin bölmek için önemlidir.

Ürün kategorileri kolay navigasyon için önemli olan ve herhangi bir ögenin arama. Eger alkol satiyorsaniz, ürün kategorileri sarap, viski, likör, bira ve cin içerebilir. Envanter kolay takibi için büyükse bir ürün kimlik numarasini da atanmalidir. Bir Elance copyrighter kiralamak veya varsa ölçüm tam grafikler ile birlikte, her bir proje için kisa açiklamalar yazmak isteyebilirsiniz. E-ticaret web tasarim ürün fiyati, nakliye masraflari ve vergi ücretleri de içermelidir.

Dedikleri gibi, bir zincir en zayif halkasi kadar güçlüdür. Herhangi bir e-ticaret sitesi olusturma islemini yerinde para toplamak saglayan güvenli bir tüccar hesabi sistemi gerektirir. Alisveris sepetleri ve ödeme islemleri gereklidir ve birçok web gelistiricileri için bunu yapmak mümkün. Bir tavsiye ödeme islemcisi Paypal oldugunu. Paypal en eBay ihaleleri dahil olmak üzere siteleri bugün binlerce, resmi ödeme islemcisi. Bir e-ticaret web sitesine gelen bir diger önemli sey seçtiginiz etki alani adidir. Ziyaretçiler hatirlamak için daha zor gibi bölü sinirlamak için emin olun. Haroldsjewelry.com gibi bir etki alani adi Harold-S-Taki-Outlet.com çok daha fazla yapisir.

Son olarak, e-ticaret sitesi saygin bir web hosting sirketi tarafindan desteklenen gerekir. Kendi internet alani ve e-posta hesaplari miktari ve eklenen özellikler kullanimi ile birlikte tüketmek ne kadar alan bagli olarak atanir suçundan sitenizin tutmak ayricalik için web hosting sirketleri ücret. Barindirma hizmetleri Pek çok web de site istatistikleri gibi ek hizmetleri ile birlikte gelir. Sonuç olarak, bir e-ticaret web sitesi olusturma karli ödülleri bol getirmelidir bir cesur bir teklif.