teknoloji sanat aversa karsilar

Versa Tablolar, Los Angeles merkezli bilgisayar masa üreticisi, son zamanlarda onun zaten ünlü Versa Sanat Masa geçerli ek yükseltmeleri duyurdu. Bilgisayar mobilya yenilikçi bir lider olarak endüstri çapinda bilinen, Versa tüm askeri egitim merkezlerine ofis paketleri için üniversite ve orta dereceli okullar gibi egitim kurumlarindan sanayi çok sayida kapak müsterilerine dünyada ürünleri satiyor.

Versa Tablolar en popüler ürün birden fazla boyut ve renkleri, sanat Versa Tablolar hatti ve çizim tablolardaki kullanilabilir klasik Versa Merkezi olmasina ragmen, son dikkat aliyorsaniz. Geleneksel, egme sanat masasi ve modern bilgisayar masasi karisimi doktor, er, um, sanatçi siparis sey gibi görünüyor. “Sanat ve tasarim sektöründe, sanat ve tasarim olusturma içine bilgisayarlar dahil nasil bu gerçegi göz ardi ve hala müsterilerine gereken bir masa yapmak için bekliyoruz? Gelisen ile” Christopher Stormer, Versa Tablolar Bas Operasyonlar Sorumlusu açiklar. “Sen, yüksek kaliteli bir sanat masasi yapmak uygun fiyatli ve kaygan görünüyor, ama her fonksiyonu kullanici ihtiyaçlarina hizmet etmez, o zaman temelde degersiz var olabilir. Tasarimcilar, sanatçilar, ögrenciler … hepsi düzenli olarak bilgisayar kullanimi ve çizim ve bilgisayariniza desteklemek için baska bir için bir masa için hiçbir mantikli. ”
Versa sanat tablosunun iyi bölümü, bu bir gerçek gerekebilir özellestirmeler türü ile tamamen özellestirilebilir olmasidir. Herkes düz Versa Tablolar online perakendeci ve siparis bir masa atlayabilirsiniz. Daha sonra, istediginiz eklentileri seçin ve sadece gerekmez olanlar unutmayin. Popüler özellestirmeleri bir (için sag veya sol elini mükemmel) masanin her iki tarafinda yerlestirilmis olabilir yüksekligi ayarlanabilir bilgisayar monitörü platformu, tekerlek kitleri, yazici platformlari ve PC veya MAC kullananlar için bile CPU sahipleri içerir.

Basit accessorizing Bu tür sadece sanat masaya sinirli ve masa Versa Tablolar teklifler hazirlanmasi degildir. Versa Tablolar satan her ürün sinif bilgisayar laboratuari, yönetici masalari, tibbi ve dis is istasyonlari için sinif masalari dahil olmak üzere özellestirilebilir. Müsteri de her ürün ile renk seçenekleri ve kombinasyonlari bir seçim vardir.
Sanat masasi, basit, pop-pin ayarlama sistemi ile egim ayari 75 derece sunuyor. Yüksekligi de 24 ila 48 inç arasinda ayarlar ve çalisma yüzeyinin endüstri standardi 30 “boyutlari ile 48-inç gelir. Bir tam boyutlu depolama tepsisi ve 6 farkli renk kombinasyonlari donatilmis olarak geliyor. Miktar indirimleri, sadece 3 adet gibi baslar miktar indirim büyük çocuklar can yolu için hak edemez egitim kurumlari, küçük isletmeler ve tasarim bölümleri için daha da ekonomik hale.

High-end ürünler disinda ayrica, Versa Tablolar mükemmel müsteri hizmeti ve sattigi tüm mal üzerindeki sorunsuz ömür boyu garanti ile taninir. Ögeler yerde kita Amerika Birlesik Devletleri ne olursa olsun sirayla bes yüz masalari ya da bir klavye tepsisi olup olmadigi kesinlikle ücretsiz gemi. Çogu ürünler de birine 2 is günü içinde fabrikadan gemi.
Eger sanat tablolari, okul masalari, sinif mobilya ve uzay-koruyucular içeren ürünler Versa Tablolar teklifi, hakkinda daha fazla bilgi edinmek istiyorsaniz, kendi web sitesi kontrol ya da onlari arayin ve ücretsiz katalog istemek.