yeni is için iyi bir etki alani adi seçmek için nasil.

Iyi bir etki alani adi günümüzün son derece rekabetçi online pazar büyük bir fark yaratacak. Eger basarili bir online is olusturmak veya varolan bir gelistirmek ariyorsaniz, o zaman ayirin ve nasil isinize trafik olacak bir etki alani adi seçmek için plani için çok önemlidir.

World Wide Web terminoloji asina olmayanlar için, Bir etki alani adi bir web tarayicisi metnini alan üzerinde ve etki alani adi web sitesi olan bir sonucu olarak giris olan web sitesinin gerçek adidir.

Benim arama yeni bir etki alani adi yaratmada önemli iki ana alanda bulundu: benzersiz bir ad bulun ve Dogru anahtar kelimeleri seçin.

Ilk olarak, daha kisa adini hatirlamak ve aslinda potansiyel müsterilerinin tüm sizin tarafinizdan bilmek gelecek daha kolay oldugunu unutmayin. Ayrica, etki alani adi bir tire kullanmak asla. Bu standart haline gelmistir ve internet kullanan neredeyse herkes alan adlari içinde en isimleri tek bir kelime oldugunu anlar. Eger sirket adi kullanmak daha kolay ve ürün ile ilgilidir!

Ikinci olarak, etki alani adi anahtar kelimeler arama motoru siralamasinda yardimci olacaktir. Hatta satmak ögelerin anahtar kelimeler ve web sitesi Arama dogru bu alan adlari isaret birçok alan adlari satin düsünebilirsiniz. Rekabeti önlemek için sizinkine benzer olabilir bazi web isimler bulun.

Bir etki alani adi kaydi sitesini ziyaret edin ve alinan ve ne mevcut oldugunu görmek. Benzer bir etki alani adi olmasi müsterilerinize yanlislikla rakibinizin siteleri ziyaret ve is kaybi yaratabilir ile sonuçlanabilir. Sizin ilk anahtar kelime arastirma siteniz için trafik olusturmak yardimci olacak bir is ve alan adi belirlemek ve kayit için bu kadar önemli olmasinin nedeni budur. Hatirla ve kullanimi popüler anahtar kelime öbekleri büyük arama degeri var.

Ayrica, basarili bir etki alani adi sonuçta web üzerinde is pazarlayacak güçlü anahtar kelimeleri içerecek. , Basit benzersiz ve ayri is kurmak bir veya iki kelime seçin. Mak
Özet: Bir etki alani adi kaydi sitesini ziyaret edin ve alinir görmek ve ne kullanilabilir. Benzer bir etki alani adi olmasi müsterilerinize yanlislikla rakibinizin siteleri ziyaret ve is kaybi yaratabilir ile sonuçlanabilir. Sizin ilk anahtar kelime arastirma siteniz için trafik olusturmak yardimci olacak bir is ve alan adi belirlemek ve kayit için bu kadar önemli olmasinin nedeni budur. Hatirla ve kullanimi popüler anahtar kelime öbekleri büyük arama degeri var.