askisiz elbise ipuçlari giyiyor

Straplez tarzi elbise en klasik tarzi ve hemen tüm kadinlar tarafindan takdir edilir. Kadinlik tasvir büyük ölçüde kadin dikkat çekiyor en aldatici kalitesidir. Hakli olarak yipranmis ise çogunlukla çizgi kadin tonlu üst vücuda sahip ama olsa da digerleri güzellestirmek olabilir.

Askisiz elbise Silhouette vücudun üst kismi kapali gösterir böyle bir seydir. Bu güzel omuz ve boyun, kadinlarin vücudunun en kadinsi parçalari gözler önüne sermektedir. Çok seksi ve sik tarzi ama pek çok kadin giymek korku. Herhangi bir zaman düsme korkusu asilayan kendi siluet kaynaklanmaktadir. Iyi yipranmis Ama bir sey de yapilabilir. Böylece askisiz elbise giyen bilis olan dogru giymek için zorunluluktur. Asagida belirtilen göstericiler bir straples elbise giymek hakkinda bilgi verir.

uygun montaj

Uygun montaj iyi askisiz elbise giyen en önemli sihirli mantra. Ayrica bu kiyafeti dolayisiyla bu noktada önemi kendine ait bir destek daha tüm yol artar. , Ellerinizi yükselterek bükme, yürüyüs, vb oturma ve dogru takilmasini emin olun, kollarinizi gererek tüm taraftan elbise deneyin. Ayrica da rahat bir noktaya olun.

Dogru montaj sutyen

Sutyen elbise destek vermektedir temelidir. Böylece askisiz elbise ile mükemmel uyum sutyen giymek. Kendi kayis görünür hale Fakat bu elbiseler ile basit sütyen giymek degildir. Straplez sütyen uygundur. Ama bu ayni zamanda düzenli askisiz sütyen kayma egilimindedir, böylece onlari kaçinin. Sonra çözüm nedir? Uzun line askisiz sutyen çözümdür. Onlar bel kadar asagi genisletmek ve kaymasini önlemek için daha fazla yapi saglar. Ayrica ilave bir destek için içten elbise pin ve ayni zamanda bu yerde tutmak için.

Gece gün giymek için görünümü Dönüsümü

Straplez elbise aksam partileri, aksam yemegi ve gece kulüpleri vb için degil sadece, ayni zamanda gündüz giyilebilir. Askisiz elbise görünümünü degistirerek kolayca bir gün giymek dönüstürülebilir. Üzerine bir örgü üst veya bir monte ceket bu gün giymek için mükemmel yapar. Ayrica bir sal ekleyerek, ofise alabilir.

Minimal aksesuarlar

Aksesuarlar elbise görünümünü tamamlamak ve böylece askisiz elbise da ancak bir stil digerine elbise accessorizing derecesi. Elbise türüne bagli olarak ve ne kadar aksesuarlar da giyilmelidir bu artiracaktir. Askisiz elbise basit aksesuarlari en iyi görünüyor. Bu elbise onun görünüyor artirilmasi için aksesuar destek ihtiyaci yoktur, böylece göz içinde alici oldugunu. Kolye görünümünü berbat asiriya, siklik görüntülemek için giyilmelidir ana aksesuardir. Inci veya bir kolye ile bir tas kolye güzel bir iplikçik onlarla giyilmelidir iyi. Ayak yüksek topuklu ayakkabilar giyer veya kamasi onlara iyi bakmak.

Böylece birkaç ipucu yardimiyla herkes askisiz elbise bakmak ve sik ve seksi hissediyorum. Küçük bir uygulama herkes için bu çok yönlü moda parçasi apt yapar.