Bir e-ticaret sitesi kurmak nasil

Yani online ürün satis baslamak için karar verdik, degil mi? O zaman ihtiyacimiz olacak ve e-ticaret sitesi ediyoruz. Eger onlardan biri alma hakkinda nasil gidiyor? Bu sizin ilk basarili e-ticaret sitesi ile baslamak için kisa bir kilavuzdur.

etki alani adi veya web adresi

Yapmaniz gereken ilk sey, web siteniz için uygun bir alan adi veya web adresi seçin ve kayit oldugunu. Hatirlamak ayni zamanda satiyoruz ürünleri yansitir ve, mümkünse, ürünün benzersiz yararina kolay, böylece web adresi kisa olmalidir.

Diyelim ki oyuncak ayilar satiyorsaniz söylüyorlar. Bu web adresi “teddybears.com” kullanilabilir çok düsüktür. Ama “cuddlyteddybears.com” “cuteteddybears.com” belki, ya da olabilir.

Ayni zamanda insanlarin türünüze ürün ararken için arama yapabilirsiniz ne düsünürken kullanilabilir ne arastirma biraz zaman harcamak gerekir.

Eger etki alani adi seçtiniz Bir kez bunu kaydetmeniz gerekir. GoDaddy.com veya oneandone.co.uk size kullanabilirsiniz sadece iki – Eger araciligiyla yapabilirsiniz web sitelerinin bol vardir.

tasarim ve yapi

Simdi, tabii ki, e-ticaret web sitesi tasarlanmis ve insa edilmis olmasi gerekir. Bu konuda gitmek için en iyi yolu e-ticaret platformu kullanimi kolay seçmektir. Kolayca ürünleri, fotograf, fiyatlandirma ve ürün bilgileri ekleyebilirsiniz hangi Magento e-ticaret platformu gibi çesitli seçenekler, ücretsiz bazilari, vardir.

Bir Magento e-ticaret web sitesi olusturma avantaji yukarida belirtilen de dahil olmak üzere ihtiyaciniz olacak insa özellikleri, bir dizi ile birlikte geliyor olmasi. Bu is görünüyor ve aslinda ürünleri satan böylece etrafinda web sitesi tasarimi da oldukça kolaydir.

Müsterileriniz için islevsellik ve daha da kullanilabilirligini artirmak için e-ticaret sitesi eklenebilir Magento uzantilari ve eklentileri serbestçe kullanilabilir vardir.

tanitim

Bir kez tasarim açisindan e-ticaret web sitesi ile mutlu ve sizin ürünlerinizi fotograflar, fiyatlar ve ürün bilgileri ve web sitenizin bunu tesvik baslamak gerekir canli ile birlikte, yüklenen var.

Ilk adim web insanlar Google, Yahoo veya Bing sizinki gibi ürünler için arama yaparken ilk önce bulmak, böylece arama motorlari için optimize edilmis emin olmaktir. Bu sitenin yapimi sirasinda yerinde hem yapilmalidir.
Ikinci olarak baskalarindan web sitenize link olusturarak site kapali sitenizi tanitabilirsiniz. Bu, makaleler, blog yazma heyecan besleme ve Facebook sayfasi olusturma ve sosyal medya diger formlari kullanarak bu konuda giderek birkaç yolu vardir.

Basarili bir e-ticaret is yaratmanin anahtari Ancak, ilk etapta e-ticaret sitesi dogru oluyor, baslangiçtaki odak bu olmalidir böylece. Baslamak için Magento e-ticaret gibi bir platformu kullanmak, tasarim ve düzeni memnunsaniz emin olun, arkadaslar ve aile kullanimi kolay saglamak için site test almak ve arama motorlarinin sitenizde tarayabilir kontrol edin herhangi bir sorun ile.

Sitenize canli gider ve basarili bir e-ticaret is için yolda iyi olacak önce tüm yapin.