bu profesyonel hizmetler seçmek için nasil

Genellikle sizin is faaliyetleri verimlilik ve maliyetleri düsürmek sürücü BT yoluyla düzene ihtiyaç oldugunun farkindayiz bu durum olabilir. Bu durumda size önemli bir soruya cevap gerektirir. Biz bu isi kendi kendimize yapmak mi ya da bizim adimiza bunu gerçeklestirmek için bir BT Uzmani Hizmetleri sirketi sormalisiniz. Bu soruyu yanitlamak için bu 2 bakis açilarindan durum analiz etmek önemlidir.
1. Bu islem, pazar yerinde bir rekabet avantaji saglayacaktir karar vermek için is süreci analiz etmelidir.
2. Daha sonra gerekli becerileri çalisma yürütmesi için dahili olup olmadigini karar vermek için ayrilmaz yetenegi çalismaliyim.

Süreci temel is mi?
Simdi bu isinizde yetenek ve becerilerini gelistirmek için dahili isi yapmak için gereken sonra rekabet sizi ayiran bir çekirdek is süreci oldugu sonucuna geldiniz varsa. Eger etkinlik fason seçerseniz o zaman rakiplerinizin için Fikri Mülkiyet Haklari gevsek izin ya da BT Profesyonel Hizmetler geç çok dayanan alma riski vardir. Bu BT Profesyonel Hizmetler geç gelecekte maliyetleri artirmak mümkün olacaktir ve kilitli olacagini demektir! Süreç yeniden mühendislik gerçeklestirmek ve BT dahili çalismak için yeterlilik açikçasi olmadigini durumunda o sirkette mimarlik ve tasarim isi yapmak için bir ayi en azindan önemlidir. Bu, gelecekte gerekirse farkli BT Profesyonel Hizmetler tedarikçilere yeniden kaynak isi için seçenegi sunar.

Son olarak BT Profesyonel Hizmetler tedarikçi firmanin seçimi.
Simdi aslinda 3 seçenek var bir ortak bulmak için hazirlanir: –
1. IBM, Accenture veya EDS gibi bir üst BT Profesyonel Hizmetler sirket için tercih.
2. Sözlesme piyasadan geçici becerileri ise.
3. BT Profesyonel Hizmetler ortagi seçiminde yardimci olmak için yardim alin.
Hiçbir bütçe kisitlamalari ve uygun seçenegi isterseniz daha sonra bir BT Uzmani Hizmetleri sirketi bulmak için Seçenek 1 için gidin. Reklam kritik ve maliyetleri en aza indirmek gerekiyorsa o zaman seçenek 2 tercih edilir. Sadece kaynak BT çok sinirli bilgiye sahip Son olarak sonra BT Profesyonel Hizmetler tedarikçi bulmak için seçenek 3 ile bazi becerileri erisim.