Eger fedex telefon numarasini bilmeniz gereken kayip paketler ve diger afetler 10 + neden

Sunu kabul edelim ki. Eger-Bugün ve çevrimiçi herhangi bir sey satmak Eger bir is varsa sansi, iseniz, do-size en önemli önceliklerinden biri, müsterilerinize ürün almak için güvenilir ve hizli teslimat sistemi olarak gerek.

Herhangi bir online satis bir parçasi olarak, bir müsteri tarafindan deneyimlerini degerleri bu ürünün sadece kalitesi degil, ayni zamanda, nakliye (S0SCHDVI7C) kolaylik bu.

Bu dedi, isiniz için FedEX bölümü telefon numaralarinin en güncel ve dogrudan bilmeniz gereken sadece neden daha yakindan göz atalim.

1) Güvenilirlik-Iste beklenen olarak sevk edildi için yerde gelen ürününüzü önlemek için olusabilir bes ana sey vardir: yanlis adres, hasar, firtina, yanlis ve iletisim bilgileri çogaltmak.

Bu tüm almak için bir paket için anlasilabilir nedenleri olmasina ragmen kaybetti-bu müsterinin endise degil.

Onlar size güveniyor ve bir FedEx kisiyle kisa sürede sorunu temizlemek için bilmeniz gerekir bu yüzden.

2) Kurye Isgücü-Ne yazik ki, herhangi bir hizmet ile dogru is var FedEX yer alan hem mutlu ve mutsuz kuryeler bulunmaktadir.

Bu paketlerin bazi tasima mükemmelligi daha az için oldukça rahat. Bu tür bir sorun-ve gidermek baska bir sürücü mümkünse talep hazir olmalidir.

3) Paket Gecikme: Bazi durumlarda, bir paket hedefine ulasmasini gecikebilir ve bu durumda, bunu bulmak için bilmek gerekir, ve nedenini bulmak.

Kötü hava, süpheli içerigi veya yanlis adres: Çogu durumda, bu üç nedenden biri.

Eger ucunda, önceki tüm nakliye-en gecikmeleri önlemek için düzgün bir ulasim için hazir olmasini saglamak için ne yapabilirsiniz yapmaniz gerekir.

4) Hasarli ürünler: bir paket hasar nadiren FedEx gibi büyük bir is bir sorun olmasina ragmen, bu olusabilir.

En sik olarak, ona gerekli daha ileri gitti düzgün bir belki “kirilgan” veya isaretlenmemis bir kutu olabilir.

Her durumda, dogru temas alarak FedEX bu sorun için tazminat elde edebilmek için var.

5) Ekstra Para Ücretli: Bazi durumlarda, bir öge veya ögeleri nakliye bir kisi, onlar gerektigi düsünce çok daha fazla ücret talep edilebilir.

Agirlik, kirilgan içerigi, beklenmedik tarifeler ve / veya ne kadar hizli amaçlanan hedefe almak gerekiyor: Bu dahil bir takim nedenlerden dolayi olabilir.

Her durumda, bir nakliyeci anlamasi gereken bir paketin fiyatlandirma tüm ayrilmaz bu özellikleri tüm.

6) online görünürlük eksikligi: izleme paketleri online online kaynak faaliyete hemen hemen sorunsuz olsa da, bazen neden ve bir müsteri hizmetleri temsilcisi daha fazla bilgi edinmek için ihtiyacim var. Dogru telefon görüsmesi sahip zorunludur yerdir.

7) Beklenmedik Olaylar: Eger paket nakliye için hazir oldugundan emin olun ragmen, her zaman hava nasil olacak tahmin veya beklenmedik olaylar degildir.

Bu dedi, paketi izleme uyanik ve de kim temas bilmek zorunda.

8) Seyahat Süresi: iken paketleri zaman seyahat tarafindan gibi görünür ve yok gibi görünüyor, onlar fiziksel olarak, oldukça uzun mesafelerde seyahat yok.

Insanlar bu hizmeti bagli, ama bir is olarak sahibi-böyle bir süreç meydana beklemek gerekir. Bu FedEx bu yaklasik 3-5 gün içinde olacak diyorsa, hiçbir paket geldi ise 6 gün aramak için kim oldugunu bilmek gerekir, dedi.

9) Paketleri Kayip: en kurye is paketleri herhangi bir zamanda nerede oldugunu bilmek mümkün aerodinamik bu hizmeti varken, bu süreç içinde kaybolmak paketleri hala var.

Bu durumda, is ve müsteri hem de umdugundan disinda ve böylece dogru yapilan seyler almak için dogru bölüm basvurmaniz gerekir.

10) Çalinti Paketleri – FedEX (ve önemli tasiyicilari tüm) bazen yerinde çok siki kontrol ve dengeler var ise paketler yanlis ellere düsmek yok. Belki de kaybolur kurye yanlis adrese teslim eder ve tekrar geri getiremezsiniz.

Belki de ahlaksiz bir kisi sadece onlara ait olmayan bir sey alir. Sebebi ne olursa olsun o müsteri size düzeltmek için beklediginiz bir sey var.

11) Is Karma Puani: Son olarak, ortaya çikabilecek bu olasi sorunlarin tüm kontrolü her zaman, tabii ki degil, ama daha önce belirtildigi gibi, onlara söz ne ile müsterilerimize gerekir. Bu güvenilirlik tekrar ve tekrar geri gelecek saglam bir üne yol açar.

Bu uyanik kalmak ve kurye ile ilgili sorunlar ortaya yaptiginizda hizli hareket önemlidir Nedeni ne olursa olsun. Müsteri ile sayginliginizi artiracak ve uzun vadede daha iyi bir konumda bulacaksiniz.