gençler ve ayni zamanda gizli kameralar

Iste casus kameralar ile ilgili olarak birlikte ikilemi var: En çok ilgili anne gibi iseniz, bundan sonra bir kenara yaparken çocuklarinizin üzerinde yakindan takip edebilmek için bir dadi cam satin almak isteyebilirsiniz. Güzel olarak yalniz birakti sorumlu yönteminde hareket edecegiz anlayis içinde gerçek inanç vermek gibi Açikçasi, hepsini bagimsizliklarini vermek gerekir. Ragmen ayni anda, yine de her seyi gerçekten aslinda yolunda oldugunu ek güvence gibi ve su anda orada gerçekten olmadigi halde çok fazla sorun yapan olmadigini olacaktir. De gizli bir casus kurmak gibi dadi cam mantikli bir sey gibi görünüyor çünkü Yani, gerçeklestirmek için satin alma.

Ancak, burada “Murphy Kanunu” etkisi yapar hangi parçasi: çocuklar dogal olarak ilgi ve merakli olma egilimindedir, çünkü onlar gerçek ev içinde baska bir kimseye göre de gizli mini casus dadi kamera bulmak için büyük olasilikla olasiligi daha yüksektir. Bu ilgili düsünün: çok dikkatli bir sekilde, duvar zaman saati ve hatta masaüstü kalem sahibi büyümeye bir saksi içinde gizli olabilir biraz, igne deligi büyüklügünde kamera tamamlayip kendi yoklugunda izlemek için gereken insanlar tarafindan kesfedilen olacak – çocuklar!

Simdi, evin içinde çalisan bir casus kamera kullanma fikrine çocuklar kadar güzel çocuklar tanitmak için gibi güzel dogru yolu gibi akilli olmasi egilimindedir. Önce çocuklar içinde casusluk ve kendi güvenli tuttu saglanmasi arasindaki farki açiklamak gerekir: 1 objektif müdahaleci (casusluk) yani sira, ayni zamanda ek objektif (güvenlik) savunma oldugunu. Kendi çocuklari güvende hissetmek isteyen – sadece tüm çocuklar süphesiz yapmak ile ilgili. Diger taraftan, her ne kadar, çocuklarin yani sira bazi privateness hak gerekir. Sorumlu anne ve baba bu her iki tarafinda daha fazla geçis kalmadan bu koleksiyon göç çünkü size yukari var.

Ev içinde bir casus kamera aslinda var oldugu hakkinda neden düzgün çocuklar yetistirmek amaciyla ek yollar olacaksa egilimindedir. Burada 4 hileler yani sira çocuklar ile dadi kamera ürün bahsediyoruz zaman kullanmak mümkün oldugunu ipuçlari olma egilimindedir:

1 – Lie etmeyin

Anlamak göre çocuklar aptal degildir, ve onlar çok daha duyarli konum. Bu nedenle, sadece onlari gerçek ev içinde bir casus cam var oldugunu nedeni ile ilgili tamamen dogru olmak için mükemmel mantikli olabilir. Eger gerçekten orada olmasa bile zaman – bunlarin hepsi gerçekten hissediyorum ve sürekli güvenli olmasi için izin vermek için niyetleri olma egilimi hangi bildirin. Daha büyük çocuklar bu özel aslinda deger olmayabilir, ancak daha genç çocuklar onlar güvenli, sorumlu bir sekilde hareket saglamak için kendi yöntemi çikiyor yukari sonunda olabilir.

2 – Yer Bu mantikli olabilir tam Casus Kamera

Küçük privateness özelligi yerleri içinde hiçbir sekilde bir yerde radyo casus kamera dadi. Ve çocuk (bir tuvalet gibi) rahat olmayacak tam olarak yerleri içinde bir dadi kamera koymayin. Kendi çocuklari toplandigi ve bir kenara oldugunuzda sosyallesme tam yerlerde konumu casus kamera gerekir. Oturma odasi, oyun odasi hatta arka bahçesinde odaklanarak gibi alanlarda bir dadi kamera kullanmak için mükemmel alanlardir. Yani sira olarak degil, aslinda ilk onlara danismadan çocugunuzun yatak odasinda casus kamera yerlestirin.

3 – Her zaman güvenlik ilk, güvenlik

Casus kameralar güvenlik harika bütün dünyaya karsi çocuklar tanitan mükemmel segue olabilir. Bunu temel amaci onlari güvende sahip olmaktir var olan gerçek evde bir dadi kamera ile güvenlik esittir hangi hepsi, ögretmek edebiliyoruz. Bu çünkü iyi gizlilik istila gibi güvenlik ile ilgili izleme arasinda ayirt etmek için için hangi önemlidir. Hangi bir ayrim yapmak için yardimci olabilir, o zaman ayni performans içinde kendi çocuklari yardimci olmak için daha güçlü bir konuma içinde olma egilimindedir.

4 – bu çözüm tutmak

Çocuklarinizin evinizin içindeki web Ip casus kamera herkes için aslinda tartisilmasi gereken degil, hatta gösterildigi açikça nasil anlamamizi saglar. Bu, dokundu tasinmis ve hatta kullanilmasi gerekir gadget degil. Dadi kamera casus için su anda orada degil aslinda nasil çocuklar Bilgi – onu korumak için var. Örnegin herkes – Sonuç olarak, kendi çocuklari arkadaslar, yabancilarla birlikte gizli casus kamera bilgi paylasimi için gerekli degildir.

Dürüstlük gerçekten çocuklar kadar güzel haklarinin yani sira hatalari çocuklar ögretim açisindan en iyi plan – ve ne çünkü iyi önlemek için ne gibi yapmak – ev dadi kameraya dogru konusunda. Onlari da alin, onlari almak ve gibi dürüst ve Açikçasi mümkün oldugunca onlara cevap verir.