kompulsif harcama uyari nasil depolar kompulsif harcamalari artirmak yapmak

Kompulsif harcama yakit ekonomisi devam ediyor. Ancak durgunluk haberleri perakende magazalari ve süpermarketler yakin basgösteren ile, Amerikan harcamalari ve satis zor gelmeye devam.

Magazalar para sizi ayri ve karlarini artirmak için yeni yollar bulmak için baski altindadir. Çogu müsteri olarak kaybetme, fiyatlari ve risk yükseltmeye devam edemez, bu yüzden çogu cüzdan disinda daha fazla para çekmek için sinsi küçük teknikler kesfettik. Ne yazik ki, çogu insan bile onlari vurmak bilmiyorum.

Kompulsif harcamalari daha fazla Amerikali etkiler devam ediyor. Kolay kredi, simdi ödeme almak daha sonra kolayliklar da yangin yakit yardimci olur. Tüketicilerin harcama egilimleri gibi tibbi, birkaç isim konut ve gida maliyet gibi birçok kategoride kazanç talebin giderek artmasina paralel.

Ben magaza size planlanandan daha fazla harcama yapmak için kullanabileceginiz sinsi hileler gösterecegiz. Bilmek ve kaygan niyetler tanima kendinizi daha iyi ve cüzdan korumaya yardimci olur. Buna ek olarak, Bu bilgi harcama gücü artirmaya yardimci olacaktir. Bir sey satin karar verirseniz, bu sizin seçim degil, satin almak etkiledi onlarin gizli hileler olacaktir.

Bonus ipucu ister misiniz? Bu magazalar onlara oyun yapmak ve geri istediginiz seyin tersini yapabilir. Bu içinde hileler bilmiyorum digerleri magaza cepler ve kar sismanlatiyor izin … degil!

Burada saklar kompulsif harcama artirmak için kullanmak küçük hileler var.

1. En magazalarinda en büyük kar merkezlerinden biri kasanin, size dogrultusunda beklerken bakarak yardimci olamaz bu cazip ögeleri biliyorum. Sen, dedikodu dergilerinin biliyorum, overpriced seker çocugunuzun adamcagiz tam size göre. Ve en büyük kar merkezlerinden biri? Lütfen rulo Drum … overpriced soda,! Bu alisveris oldum, onlar muhtemelen susuz oldugunu biliyorum … Degil mi? Peki ya çocuklar?

2. Bu yeni kompulsif harcama hile efsanedir. , En popüler ögeleri magaza arkasina dogru ne kadar magazalar dikkat edin.

Beni onlar her zaman uzak giris gelen en çok satan ürünler yer emin, bu günlük kontrol inaniyorum. Neden? Eger sessizce beni satin fisildayan tüm diger cazip ürünler geçmek zorunda çünkü – beni satin … sizin tarafinizdan yürüyorsun olarak size.

Magaza en çok Eger satin planliyordu degil satin almak için bir sey görürsünüz zaman bilir.

3. Magazalarda en ucuz ürünler genellikle asagi alt raflar, ayaklarinin üzerinde ne kadar dikkat edin. Onlar, asagi egmek tenezzül ve ucuz ürünleri satin almak için daha fazla çalismasi yapmak. Fakat diger taraftan, en pahali sürümleri göz seviyesinde genellikle. Magazalar çogu insan tembel, ya da sadece acele ve genellikle almak için en kolay ne çekecek biliyorum.

4. Ya da en azindan durdurmak ve bakmak – Süpermarket arastirmalari (Evet, böyle bir is unvani var) daha durdurmak, daha çok bir sey alacagim buldu. Bu yüzden en modern magaza durdurmak veya baska bir sepeti geçmis haddeleme zaman yavaslatmak zorunda, geçmiste biraz daha ince koridorlarda var.

5. Sizin kompulsif harcama artirmak için baska bir teknik kullanimi bu pahali butik magazalar geliyor. Onlar ne satin aliyoruz, bir pazarlik oldugunu düsünüyorum yapmak için pazarlik magazalar gibi görüntüler kullanin. Örnegin, sizin dikkatinizi çekmek için satis, özel, ya da indirim isaretleri ile magaza serpin olacak. Kullandiklari bir püf indirim magazalari yapmak gibi kutulari ve hatta fiçilarda biraz overpriced ya da yüksek karli ürün gizlice etmektir. Masum tüketicilerin genellikle farkinda olmadan bu yem isiracak.

Magazalar sürekli var egilimleri harcama müsteri arastirma ve ihtiyaciniz bile onlar, sizin kompulsif harcama artirmak için almak nasil görmek için.

Magazalar sessizce ve kibarca bunu farkinda olmadan tercihen harcama gücü süt yollarini görüsmek için milyonlarca dolar ödemek, Amerikan harcama onlar da paralarini yatirim yaptik kanitlamaya devam ediyor.

Simdi size kompulsif harcama artirmak için magaza girisimleri kendinizi ve cüzdan korumak için daha fazla bilgiye sahip olacak perde arkasina bakmak için izin ettik.

————————————————– —————————